A. Veselinovičius: „Nugalėjo tikėjimas, nes tikėjome iki paskutinės akimirkos“

A. Veselinovičius: „Nugalėjo tikėjimas, nes tikėjome iki paskutinės akimirkos“

203

 

 

Marijampolės „Sūduva“, turėjusi labai įtemptą tvarkaraštį, sugebėjo išplėšti sunkią pergalę 21-ojo „SMScredit.lt A lygos“ turo mače.

Treneris Aleksandras Veselinovičius po rungtynių dėkojo futbolininkams už parodytą charakterį, pernelyg nesidžiaugdamas, jog klubas šiuo metu sugrįžo į trečią turnyro lentelės vietą.

„Išreiškiu didelę padėką ir pagarbą futbolininkams. Reikia suprasti, koks tvarkaraštis buvo pas mus: šešios dienos – trečios rungtynės. Net 72 valandos nepraėjo, kai žaidėme 120 minučių. Turėjome problemų su sveikata, žaidėme su kokybišku varžovu. Iš visos širdies linkiu sėkmės „Utenio“ komandai ir kolegai, matosi jo darbas.

Žinojome, kad rungtynės bus tokios. Visiškai pelnyta „Sūduvos“ futbolininkų pergalė. Šiandien nugalėjo tikėjimas, nes tikėjome iki paskutinės akimirkos. Lietuvos futbolo komandose – menka rotacija. Niekada nekritikavau, bet žmonės, kurie sudaro tvarkaraščius, turėtų galvoti apie futbolininkų sveikatą“, – pasakojo serbas, kurio treniruojama komanda laimėjo ketvirtą kartą iš eilės.

Pirmojo įvarčio autorius Paulius Janušauskas taip pat akcentavo nuovargį po ankstesnės dvikovos bei pagyrė solidžiai atrodžiusį „Utenį“.

„Rungtynes galiu apibūdinti vienu žodžiu – nuovargis. Su nagais, su dantimis išplėšėme tris taškus, tai šiandien buvo svarbiausia, ypač po taurės rungtynių. Manau, dabar atsistatysime iki kitų ir lipsime aukštyn.

Su „Uteniu“ visada reikia skaitytis. Kad ir išėjo daug žaidėjų, bet atėjo ir gerų. Jie atėmė daug taškų iš kitų komandų, buvo jiems nebloga atkarpa. Jie kovoja dėl savo tikslų, mes – dėl savo“, – teigė saugas.