A.Veselinovičius: „Nesame patenkinti tašku, tačiau tai faktas.”

A.Veselinovičius: „Nesame patenkinti tašku, tačiau tai faktas.”

ŽalgirisSūduva20160410_10

 

„Sūduvos” vyriausiasis treneris A.Veselinovičius po rungtynių su „Kauno Žalgiriu” neslėpė savo nusivylimo.

 

 

„Galiu pasakyti, kad rungtynėse buvo daug intrigos. Manau padarėme viską patys, kad ta intriga būtų. Buvome komanda, kuri parodė, kiek sunkiai reikia dirbti, kad įmuštum ir parodėme, kaip lengvai praleisti.”

 

 

„Turime pripažinti, kad šiandien nežaidėme kaip galime. Noriu pasakyti, kad planas buvo kitoks. Aikštėje neatrodėme kaip siekėme ir ruošėmės, todėl buvo klaidų, nebuvo kompaktiškumo išnaudojant erdvę. Ko nusipelnėme, tą ir gavome.”

 

 

„Mes nepradėjome rungtynių taip, kaip planavome ir buvome susitarę. Galvojome, jog reikia per pertrauką atlikti keitimus ir jie pasiteisino. Du žaidėjai, kurie įmušė, buvo pastūmėti kitur. Problema, jog neteisingai dirbome prie savų vartų.”

 

 

„Mūsų planas buvo kitoks. Turėjome 45 antrojo kėlinio minutes ir nuo pirmos iki paskutinės minutės vykdyti savo planą, tačiau mes jį vykdėme tik epizodiškai. Aišku, kai nevykdai plano, tai įtakoja ir varžovus, prarandi kompaktiškumą, nėra pusiausvyros. Nesame patenkinti tašku, tačiau tai faktas.”
„Sūduvos” gynėjas A.Švrljuga taip pat negalėjo įvardinti priežaščių, kurios neleido iškovoti pergalės Kaune.

 

 

„Nežinau, ką pasakyti po tokių rungtynių. Mes nežinome, kaip užbaigti rungtynes. Nuolat pirmaujame, tačiau atsiranda problemos. Šiandien nepasisekė, nuolat pabaigoje praleidžiame. Kažko nedarome teisingai.”

 

Lino Žemgulio foto