A. Veselinovičius: „Jonavos „Lietava“ – verta rungtyniauti aukščiausioje lygoje“

A. Veselinovičius: „Jonavos „Lietava“ – verta rungtyniauti aukščiausioje lygoje“

17

 

 

Marijampolės „Sūduva“ Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyre eliminavo Telšių „Džiugą“ ir užtikrintai žengė į taurės ketvirtfinalį. Burtai Marijampolės ekipą suvedė su LFF I lygos nugalėtojų vardą užsitikrinusiais Jonavos „Lietavos“ futbolininkais.

 

Kuriai komandai atiteks kelialapis į taurės pusfinalį paaiškės po dviejų tarpusavio rungtynių, o pirmosios iš jų vyks rytoj „Arvi“ futbolo arenoje. Mintimis apie rytdienos rungtynes pasidalino vyriausiasis „Sūduvos“ treneris Aleksandras Veselinovičius.

 

„Turime nemažai informacijos apie „Lietavą“, stebėjome keletą rungtynių įrašų. Jonavos ekipa tikrai stipri komanda ir nereikia tikėtis lengvų rungtynių. Ne veltui „Lietava“ užsitikrino LFF I lygos nugalėtojų vardą ir yra įmušusi net 98 įvarčius. Tai parodo šios komandos galimybes puolant, todėl reikia saugotis varžovų greitų atakų. Tačiau mes turime savas stipriąsias puses ir sieksime demonstruoti savo žaidimą, kurį rodome pastaruosius du – tris mėnesius. Žaisime dvejas rungtynes, tai reiškia, kad gerai žaisti turime visas 180 minučių ir negalime atsipalaiduoti.“ – kalbėdamas apie LFF taurės ketvirtfinalį pasakojo A. Veselinovičius.

 

LFF taurės aštunfinalyje „Lietava“ namuose po pratęsimo iš turnyro „išmetė“ aukštesnėje lygoje rungtyniaujantį „Klaipėdos granitą“. A. Veselinovičius teigė, jog tai buvo staigmena ir jam, tačiau pridūrė, jog šiais laikais futbole – daug nenuspėjamų rezultatų.

 

„Man tai buvo siurprizas, bet šiais laikais futbole – daug netikėtumų. Matome, kad ir tarptautinėse arenose žemesnėse lygose žaidžiančios komandos sugeba laimėti prieš grandus. Nesvarbu kurioje lygoje žaidžia komanda – privalai ją gerbti ir kovoti iš visų jėgų. Manau, kad „Lietava“ yra verta „Smscredit.lt A lygos“ ir tikrai neprapultų šiame čempionate.“

 

Vyriausiasis „Sūduvos“ treneris akcentuoja tai, jog taurės ketvirtfinalyje bus žaidžiamos ir atsakomosios rungtynės, todėl vienų gerai sužaistų rungtynių neužtenka.

 

„Taurėje „Lietava“ neturi ko prarasti, todėl varžovų rytoj neturėtų kaustyti įtampa. LFF I lygą laimėjusiai komandai tai geras išbandymas kovoti su „Smscredit.lt A lygos“ ekipa, kuri kovoja dėl medalių. Rytoj turime demonstruoti savo žaidimą, bet reikia nepamiršti, jog bus ir atsakomosios rungtynės. Mūsų tikslas – teigiamas rezultatas sužaidus du mačus. Prieš pora dienų daug jėgų atidavėme rungtynėse su „Uteniu“, savaitgalį laukia rungtynės prieš „Klaipėdos granitą“. Abejose rungtynėse su „Lietava“ turime parodyti tokį patį norą laimėti, kaip rungtyniaudami su „Žalgiriu“, „Trakais“ ar „Atlantu“.  – teigė A. Veselinovičius.