A.Veselinovičius džiaugėsi ekipos pademonstruotu charakteriu

aco

LFF taurės turnyro III etapo varžybos Jonavoje virto tikra drama. Sekmadienio vakarą pagrindiniam rungtynių laikui ir pratęsimui pasibaigus be įvarčių, Marijampolės „Sūduva”“ tik po 11 m baudinių serijos 6:5 įveikė Jonavos „Lietavą”.

Marijampolės „Sūduvos” futbolo klubui pavyko įveikti LFF taurės turnyro III etapo barjerą. Jonavoje Marijampolės klubas tik po baudinių serijos įveikė “Lietavos” ekipą (6:5). Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių, nors 121′ minutę “Sūduvos” klubas turėjo progą realizuoti 11 metrų baudinį į Jonavos klubo vartus. „Sūduvos” vyriausias treneris Aleksandras Veselinovičius džiaugėsi ekipos pademonstruotu charakteriu bei teigiamai vertino komandos žaidimą.

Jonavos „Lietava”  „SMSCredit.lt A lygos“ čempionate užima 6-tąją vietą, vis dėlto „Sūduvos” ekipos stratego nenustebino rungtynių intriga iki paskutinės susitikimo minutės. „Visų pirma sveikinu savo žaidėjus su pergale, jie laikėsi disciplinos bei rungtynių plano, todėl pavyko iškovoti pergalę. Tuo tarpu taurės rungtynės visuomet pasižymi papildoma intriga ir kovingumu, nes komandos neturi antro šanso atsitiesti”, – kalbėjo A.Veselinovičius.

Marijampolės ekipa nuo susitikimo pradžios spaudė Jonavos „Lietavos” ekipą bei neleido varžovams kontroliuoti žaidimo tempo ir aikštės vidurio. Pasak „Sūduvos” ekipos vyriausiojo trenerio „šiandien mes kontroliavome žaidimą, sukūrėme nemažai progų pelnyti įvartį, taip pat nesugebėjome realizuoti 11 metrų baudinio. Šiandien mes žaidėme neblogas rungtynes, tiesiog mums nepavyko pelnyti įvarčio.”

Nors baudinių serijoje pirmieji suklydo „Sūduvos“ žaidėjai, gynėjo Algio Jankausko smūgis buvo nesėkmingas, vis dėlto puikus Ivano Kardumo žaidimas bei tikslūs Ernesto Veliulio, Andro Švrljugos, Nermino Jamako, Miljano Jablano, Tomo Radzinevičiaus bei Mariaus Šoblinsko smūgiai, garantavo Marijampolės “Sūduvos” pergalę Jonavoje.

„Baudinių serija – loterija, bet komandos žaidėjai sugebėjo išlaikyti koncentraciją, net ir po nerealizuoto 11 metrų baudinio. Vis dėlto taurės rungtynėse svarbu patekti į kitą etapą, kaip tai padarai – nėra svarbu „, – rungtynių siužeto svarbą vertino A.Veselinovičius.

Jau šį trečiadienį (birželio 16), 18 valandą 30 minučių,  Marijampolės „Sūduvos” klubas Jonavoje tęs kovas „SMSCredit.lt A lygos“ čempionate, kur XV turo mače susitiks ir vėl su „Lietavos” ekipa. Pasak vyriausiojo „Sūduvos” ekipos stratego A.Veselinovičiaus yra „gerai, jog žaisime būtent su Jonavos „Lietava”. Abi komandos bus vienodai pavargusios. Taip pat puikiai suvokiate, kokia atmosfera bus Jonavos ekipos rūbinėje po tokio skaudaus pralaimėjimo, todėl manau „Sūduvos” komanda bus truputį geresnėje psichologinėje situacijoje”.