A.Veselinovičiaus ir E.Veliulio komentaras po pergalės prieš „Žalgirį”

A.Veselinovičiaus ir E.Veliulio komentaras po pergalės prieš „Žalgirį”

treneri 2

 

Marijampolės „Sūduva“ nutraukė daugiau nei dvejus metus trukusią nelaimėtų rungtynių prieš Vilniaus „Žalgirį“ seriją „SMScredit.lt A lygoje“. Ernestas Veliulis pelnė vienintelį svarbios kovoje dėl medalių dvikovos įvartį, nulėmusį „Sūduvos” pergalę minimaliu rezultatu 1:0 (1:0).

 

„Sūduvos” klubo trenerio Aleksandro Veselinovičiaus ir saugo Ernesto Veliulio komentarai po pergalingų rungtynių prieš Vilniaus „Žalgirį”.

 

„Puikios emocijos. Norisi duoklę atiduoti žaidėjams, kurie šiuo sunkiu laikotarpiu puikiai dirbo. Žiūrovams noriu padėkoti, mūsų fanai tikrai geriausi Lietuvoje” – po pergalės teigė „Sūduvos” vyriausiasis treneris A.Veselinovičius

 

Pasak „Sūduvos” klubo trenerio, „svarbiausia, kad mums pavyko iškovoti tris taškus. Nėra skirtumo koks priešininkas, mes siekiame tik to. Ačiū „Žalgirio” komandai už kovą iki paskutinių rungtynių akimirkų.”

 

A.Veselinovičius kalbėdmas apie pasiruošimą akistatai su Vilniaus „Žalgiriu” teigė, kad analizuodami varžovus, bandėme uždaryti tas zonas, kuriose jie yra pavojingiausi.

 

„Mes šiandien žaidėme kaip šachmatų partijoje, laukdami savo progų. Šiandien tikrai nusipelnėme pergalės. Mums pavyko neutralizuoti varžovų stipriąsias puses ir tai buvo raktas į pergalę” – apie rungtynių siužetą kalbėjo „Sūduvos” strategas.

 

„Pagaliau įveikėme „Žalgirį”, pakilome aukštyn ir iškovojome tris taškus – tai svarbiausia. Visos pergalės svarbios, nesvarbu prieš ką žaidi, trys taškai vienodos svarbos. Bet žinoma prieš čempionus visada malonu laimėti” – apie pergalės svarbą kalbėjo „Sūduvos” saugas E.Veliulis.

 

Kalbėdamas apie įvartį E.Veliulis padėkojo Tomui Radzinevičiui, kuris atidavė rezultatyvų perdavimą.