A.Veselinovičiaus ir A.Jankausko komentaras po rungtynių su „Lietava”

A.Veselinovičiaus ir A.Jankausko komentaras po rungtynių su „Lietava”

IMG_0112

Marijampolės „Sūduvos” futbolo klubas surado pergalių kelią. Aštuntame „SMScredit.lt A lygos“ ture Marijampolės “Sūduvos” futbolo klubas namuose įveikė Jonavos “Lietavos” ekipą rezultatu 3:0 (2:0).

 

 

Vyriausiojo ekipos trenerio Aleksandro Veselinovičiaus bei „Sūduvos” gynėjo Algio Jankausko komentaras po pergalingų rungtynių su Jonavos „Lietava”.

 

 

„Sveikinu futbolininkus, nes mums buvo laibai svarbu iškovoti tris taškus.  Per 11 dienų žaidėme ketvirtas rungtynes, nepaisant to ir morališkai, ir fiziškai atrodėme gerai. Nuo pirmų rungtynių žaidėme taip, kaip norėjome, buvome agresyvūs, įmūšėme du kartus ir turėjome dar daugiau rimtų progų. Vis dėlto po pertraukos praradome savo žaidimo ritmą ir pirmas 15 minučių antrojo kėlinio nežaidėme gerai. Nesvarbu, kad įmušėme trečią įvartį, mes žaidėme iki pabaigos taip, kaip turi žaisti gera komanda” – apie rungtynes su „Lietava” kalbėjo vyriausiasis „Sūduvos” treneris A.Veselinovičius.

 

Marijampolės ekipos treneris negailėjo teigiamų atsiliepimų varžovams – „kai analizavome Jonavos komandą supratome, jog tai rimta komanda, kuri puikiai rungtyniavo prieš elitines komandas. „Lietava” turi varžovams nepatogių savybių, kurias leidus išnaudoti, turėsi nemalonumų.”

 

A.Veselinovičius teigė, kad „neturime laiko švęsti, šeštadienį ir trečiadienį laukia rimtos rungtynės, todėl nuo šio vakaro turime galvoti apie kitas rungtynes ir atsakingai ruoštis.”

 

„Pastaruoju metu „Sūduvai” sunkiai sekdavosi rungtynių pabaigose, bet šiandien viską atlikome gerai, anksti pirmi įmušėme įvartį, tada antrąjį, todėl rungtynės sąlyginai buvo lengvos” – apie rungtynes su „Lietava” kalbėjo „Sūduvos” gynėjas A.Jankauskas.

 

Pirmas 15 minučių antrojo kėlinio „Sūduvos” klubas turėjo atlaikyti Jonavos ekipos šturmą.

 

Pasak A.Jankausko „treneris nesakė atsitraukti, liepė ir toliau žaisti agresyviai, bet psichologija dažnai įtakoja žaidėjus, laiminėjom, todėl pradėjome žaisti atsargiau.”