A. Vaskela: „Motyvacijos stokos nejaučiame“

A. Vaskela: „Motyvacijos stokos nejaučiame“

Vaskela

 

Jau rytoj „Arvi“ futbolo arenoje – Marijampolės „Sūduvos“ ir Kauno „Stumbro“ akistata. Dėl prizinių apdovanojimų kovojantys marijampoliečiai privalo rinkti taškus ir skinti pergales, nes jiems ant kulnų lipa Klaipėdos „Atlantas“. „Sūduviečiai“ per paskutiniąsias septynerias rungtynes šešis kartus šventė pergales ir jau rytoj mėgins įsirašyti dar tris taškus į savo sąskaitą.

 

Portalui fksuduva.lt papasakoti apie šeimos pagausėjimą, sportinę formą bei rungtynes su „Stumbru“ sutiko „Sūduvos“ saugas Arminas Vaskela.

 

Praėjusią savaitę A. Vaskela su žmona Kristina susilaukė pirmagimio berniuko. Futbolininkas džiaugėsi tapęs tėčiu ir šiandien su pagausėjusia šeimyna grįžo į namus.

 

„Tapti tėčiu – labai geras jausmas. Smagu, šiandien grįžome namo visi kartu, manau, kad išsimiegoti sūnus leis.“

 

Po pavasarį patirtos peties traumos A. Vaskela pasveiko liepos mėnesį. Nuo to laiko saugo žaidimo kreivė kyla aukštyn, tačiau pasak „sūduviečio“, jo sportinė forma dar nėra tobula.

 

„Pradžia buvo sunki, dabar sportinė forma gerėja, bet dar neatrodo, kad tai mano ideali forma. Dar yra kur tobulėti, atgauti jėgas, bet su laiku viskas sugrįš į savo vėžias.“ – sakė „Sūduvos“ saugas.

 

Prieš tris „Smscredit.lt A lygos“ turus „Sūduva“ žengė ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje ir nuo „Atlanto“ atsiliko 8 taškais, tačiau dabar situacija kitokia – Marijampolės ekipa užima trečiąją vietą ir vienu tašku lenkia uostamiesčio futbolininkus.

 

„Siekiame finišuoti ant prizininkų pakylos, sunkiai dirbame ir dabar sieksime neužleisti užimamų pozicijų kitoms komandoms.“

 

„Komanda stengiasi, daug dirbame treniruotėse, žinome kokių tikslų siekiame ir norime jų pasiekti. Norime sugrįžti į prizininkų trejetą ir motyvacijos stokos tikrai nejaučiame.“ – neslėpdamas komandos tikslų pasakojo A. Vaskela.

 

Jau rytoj „Sūduva“ savo aikštėje jėgas išmėgins su „Stumbro“ futbolininkais. 25-erių saugas kalbėdamas apie varžovus išskyrė kauniečių lyderių svarbą komandai.

 

„Kauno „Stumbras“ – neprognozuojama komanda. Vienas rungtynes gali sužaisti idealiai, tačiau kitas prastai. Daug kas priklauso nuo jų lyderių – Artūro Rimkevičiaus ir Nerijaus Mačiulio. Manau, kad mes puikiai pasiruošėme šioms rungtynėms ir tikimės tik pergalės.“