A. Švrljuga: „Žinome, kas yra APOEL, bet tikime savimi“

A. Švrljuga: „Žinome, kas yra APOEL, bet tikime savimi“

Marijampolės „Sūduvos“ krašto gynėjas Andro Švrljuga su nekantrumu laukia Čempionų lygos rungtynių su Nikosijos APOEL ir tiki, kad Lietuvos čempionai gali gerbėjus nudžiuginti pateikdami staigmeną.

Tiesa, rengtis rungtynėms su labiausiai tituluota Kipro komanda marijampoliečiai pradeda ne pačios geriausios nuotaikos – po pralaimėjimo A lygoje „Kauno Žalgiriui“ 0:1.

„Tai buvo blogos rungtynės mums. Buvome labai nusivylę, tikrai nesitikėjome pralaimėjimo. Tačiau to, ką parodėme, negali užtekti pergalei. Jei norime išlikti pirmojoje vietoje, turime žaisti geriau, – kalbėjo kroatas. – Tokios rungtynės kartais atsitinka. Žaidėme su šia komanda prieš 3 dienas, tuomet jie žaidė šiek tiek kitaip, padarė klaidų, o mes laimėjome 3:0. Dabar jie buvo labiau susispaudę, nepaliko mums erdvės, o dar ir progomis, kurias turėjome, nepasinaudojome. Rūbinėje po rungtynių pasakėme, kad tai jau istorija, grįžti atgal ir kažką pakeisti negalime, tad turime žiūrėti tik pirmyn.“

A lygoje dabar bus mėnesio pertrauka, o ją „Sūduva“ pradeda turėdama 8 taškų persvarą prieš antrąją vietą užimantį Vilniaus „Žalgirį“ (vilniečiai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau).

„Jei prieš sezoną kas nors būtų pasakęs, kad šiuo metu antrąją vietą užimančią komandą lenksime 8 ar 5 taškais, visi būtume buvę patenkinti. Todėl ligšiolinius rezultatus reikia vertinti labai gerai“, – apibendrino pirmąją sezono dalį A. Švrljuga.

Ketvirtadienį „Sūduva“ Marijampolėje surengė porungtyninę treniruotę, penktadienį žaidėjai pailsės, o šeštadienį komanda pradės intensyviausią pasirengimo Čempionų lygos mačui etapą. „Sūduvos“ ir APOEL rungtynės Marijampоlės „Arvi“ arenoje bus žaidžiamos liepos 11 d. 19 val.


Įsigykite bilietą į Čempionų lygos rungtynes dabar: 2018-07-11 19.00 val. SŪDUVA – APOEL


„Pasaulio čempionate matome, kad mažos komandos sugeba įveikti dideles, jau iškrito Vokietija, Argentina, Ispanija… Galime nusikopijuoti šį tą iš tų mažesnių komandų pasirodymų, staigmenos vyksta, niekada nežinai, kas gali nutikti, – svarstė vienas „Sūduvos“ lyderių. – Aišku, mes žinome, kas yra APOEL. Praeitą sezoną jie žaidė Čempionų lygos grupėje su Madrido „Real“, Londono „Tottenham“ ir Dortmundo „Borussia“. Nėra ką kalbėti, tai yra aukšto lygio komanda. Tačiau ir mes turime gero lygio žaidėjų, turime eiti į aikštę ir kautis. Tai yra viskas. Kas labiau norės, daugiau bėgs, tas ir laimės.“

Prieš 4 metus A. Švrljugai jau teko susidurti su APOEL per kontrolines rungtynes Lenkijoje, kai kroatas rengėsi Čempionų lygos atrankai su „Žalgiriu“.

„Tos rungtynės baigėsi 1:1 ar 2:2, tiksliai neprisimenu, bet mes nepralaimėjome. Turime informacijos apie varžovus, bet apie tai kalbėti, dabar svarbiau yra mūsų pačių žaidimas, – teigė kroatas. – Turime gerai sužaisti pirmąsias rungtynes, kai mus palaikys savi žiūrovai. Turime žaisti drausmingai, kovingai, pademonstruoti charakterį.  Tikiuosi, į stadioną susirinks daug futbolo gerbėjų ir palaikys mus. Labai svarbu, kad mes jaustume palaikymą, tribūnos mus stumtų pirmyn.“

A. Švrljuga turėjo ir palinkėjimą futbolo gerbėjams.

„Čempionų lyga pirmą kartą atvyksta į Marijampolę, ateikite stadioną ir mėgaukitės tuo, kaip mėgaujamės mes. Nežinia, kaip viskas susiklostys ateityje ir kada vėl į Marijampolę atvyks tokio kalibro komanda kaip APOEL. Nuo savęs galiu prižadėti, kad aikštėje atiduosiu visas jėgas ir darysiu viską, ką galiu, kad pasiektume gerą rezultatą. Pernai žaisdami su Razgrado „Ludogorec“ įrodėme, kad galime kovoti su visais, o APOEL, mano nuomone, yra labai panašaus lygio komanda. Mes nesame prasta komanda, tikime savimi“, – tvirtino A. Švrljuga.


Įsigykite bilietą į Čempionų lygos rungtynes dabar: 2018-07-11 19.00 val. SŪDUVA – APOEL