A. Ramonas: „Vyriausiojo trenerio pareigos man patiko, nors nesu prie to pripratęs”

A. Ramonas: „Vyriausiojo trenerio pareigos man patiko, nors nesu prie to pripratęs”

 

MariOLYMPUS DIGITAL CAMERAjampolės „Sūduva” po ilgos serijos, kuomet nepavykdavo iškovoti pergalės, pagaliau Gargžduose įveikė „Bangą”. Pergalę marijampoliečiai iškovojo rezultatu 3:1 ir iškovojo labai reikalingus 3 taškus.

 

Po perglės Marijampolės „Sūduvos” treneris Audrius Ramonas šiandien neslėpė, kad debiutas prie komandos vairo buvo dviprasmis.

„Galiu pasakyti, kad būdamas pagrindiniu komandos treneriu jaučiuosi kaip ne savo rogėse, bet man ši patirtis patiko. Žaidimas pirmame kėlinyje man asmeniškai patiko. To negalėčiau pasakyti apie antrąjį. Aišku, ir vėl pavedė progų realizacija, bet tai jau tampa mums įprasta, nestai tęsėsi visą trečią ratą. Labiausiai nuvylė antrojo kėlinio paskutinės 20 minučių, per kurias praleidome įvartį ir pridarėme klaidelių.”

 

Šiose rungtynėse pirmą kartą vyriausiojo trenerio pareigas ėjęs Audrius Ramonas nebuvo patenkintas kai kurių žaidėjų veiksmais aikštelėje.

„Nepasakyčiau, kad antrame kėlinyje atsipalaidavome. Tiesiog, keli žaidėjai nesužaidė taip,kaip privalėjo žaisti, to pasekoje kiti žaidėjai turėjo atidirbinėti už juos. Galėjome praleisti ir antrą įvartį ar netgi trečią ir vėl prarasti brangius taškus. Gerai, kad pagaliau iškovojome pergalę.”

 

Vieno iš įvarčių autorius, nuo 11 metrų žymos įvartį pelnęs Maximiliano Ugge teigė, kad komandai jau nebuvo kur trauktis ir „Sūduva” privalėjo iškovoti pergalę.

„Tai buvo labai svarbios rungtynės mums. Ir žinojome, kad vienintelis tikslas, kurį turime pasiekti – iškovoti pergalę. Prie komandos vairo stojus naujam treneriui visada būna naujovių. Trenerio pasikeitimas buvo išbandymas mums, bet svarbiausia, kad pagaliau iškovojome pergalę.”

 

M. Ugge atskleidė, kad tai, jog būtent jis stojo mušti 11 metrų baudinį buvo išanksto planuota.

„Jau ne pirmas 11 metrų baudinys, kurį tenka mušti „Sūduvoje”. Kiekvieną savaitę ruošiuosi, kad atėjus metui būčiau pasiruošęs pelnyti įvartį.”