A. Ramonas: „Kol turėsime nors minimalų šansą kovoti dėl apdovanojimų, taip ir darysime”

A. Ramonas: „Kol turėsime nors minimalų šansą kovoti dėl apdovanojimų, taip ir darysime”

IMG_7780Marijampolės „Sūduva” Vilniuje atkakliose rungtynės įveikė „Trakus” rezultatu 1:3. Įvarčius marijampoliečiams pelnė Karolis Chvedukas, Tomas Radzinevičius ir Carlos Martinez Aibar.

 

Po iškovotos pergalės „Sūduvos” treneris Audrius Ramonas buvo patenkintas komandos demonstruotu žaidimu.

„Manau, kad šios rungtynės „Sūduvai” buvo vienos geriausių šiame sezone. Pirmame kėlinyje pelnėme labai svarbius du įvarčius, antrame kėlinyje dar kartą pagavome varžovus greitos atakos metu. Po trijų įvarčių rungtynių baigtis buvo kaip ir aiški.”

 

„Sūduvos” treneris neslėpė, kad iš „Trakų” tikėjosi kiek kitokio žaidimo, bet prie prasto varžovų žaidimo prisidėjo ir marijampoliečiai.

„Ruošiantis rungtynėms peržiūrėjau kelis „Trakų” rungtynių įrašus ir man paliko drausmingos ir tvarkingos komandos įspūdį. Nuo pat pirmų minučių neleidome varžovams žaisti taip, kaip jie nori, neleidome vykdyti jų rungtynių plano, to pasekoje ir iškovojome pergalę.”

 

Nors per A lygos pertrauką Audrius Ramonas buvo išvykęs į nacionalinės rinktinės stovyklą, tačiau tai įtakos žaidimui nepadarė.

„Nuolat kalbėjome ir tarėmės su treneriu asistentu, kineziterapeutu, kuris taip pat daug prisideda prie komandos treniruočių. Buvome paruošę treniruočių planą, kurį puikiai įvykdėme. Dabar ruošimės būsimoms kovoms. Kol turėsime nors minimalų šansą kovoti dėl apdovanojimų, taip ir darysime.”

 

Marijampoliečiai po trenerių pasikeitimo žaidžia be pralaimėjimų ir nuolat muša įvarčius. Treneris neslėpė, kad šią komandą „nulipdė” buvęs treneris Darius Gvildys.

„Norėčiau padėkoti Dariui Gvildžiui, kuris ir paruošė šią komandą. Esame labai gerai pasiruošę fiziškai. Trečiame rate buvome labai didelėje duobėje. Pasitraukus D. Gvildžiui pradėjo sektis atakų užbaigime. Mano įsikišimo mažiausiai reikėjo.”