A.Jankausko komentaras prieš akistatą su „Uteniu”

A.Jankausko komentaras prieš akistatą su „Uteniu”

algis

 

 

Marijampolės „Sūduva“ – Utenos „Utenis“. Balandžio 17 dieną 17 val. Marijampolė, „Arvi“ arenos maniežas.

 

Paskutiniame „SMScredit.lt A lygos“ pirmo rato ture Marijampolės „Sūduvos” futbolo klubas susitiks su Utenos „Utenio” klubu.

 
„Uteniui“ praėjusiame ture pavyko iškovoti pirmuosius taškus ir nutraukti įvarčių badą – prie to svariausiai prisidėjo rezultatyviausiu Utenos klubo žaidėju tapęs Eligijus Jankauskas.

 
„Sūduvos” klubo gynėjas Algis Jankauskas pasidalino savo mintimis prieš rytojaus akistatą su „Utenio” klubu.

 
„Sūduvos” klubo laukia įtemtas čempionato tvarkaraštis, „žaidėme trečiadienį rungtynes su „Trakais”, kitos rungtynės sekmadienį, trys dienos pilnos, pirmą dieną po rungtynių atsistatėme, o dabar prasidėjo pilnavertis pasiruošimas rungtynėms su „Uteniu”.”

 
Trečiadienį „Sūduvos” klubas patyrė pralaimėjimą pirmosiose LFF taurės pusfinalio rungtynėse, vis dėlto pasak A.Jankausko, „ruošiamės tik sekančiom rungtynėm, apie „Trakus” ir atsakomąsias rungtynes dar negalvojame.”

 

„Palieka neblogą įspūdį, matosi, kad komanda su charakteriu, mažai praleidžia įvarčių, aišku puolime kol kas neblizga, bet laukia tikrai sunkios rungtynės. Puikiai pažįstu Mindaugą Čepą, „Utenio” trenerį, jis tikrai motyvuos žaidėjus, bet su visa derama pagarba „Uteniui”, jeigu mes norime kovoti dėl aukštesnių vietų, mes privalome įveikti „Utenį” namuose.” – apie rytojaus varžovą kalbėjo A.Jankauskas.

 

A.Jankauskas prisipažino, kad nuovargis truputį juntamas po rungtynių su „Trakais”, tačiau savo asmeninę fizinę būklę vertino teigiamai.