A. Jankauskas toliau ves „Sūduvą“ pirmyn

A. Jankauskas toliau ves „Sūduvą“ pirmyn

Marijampolės „Sūduvos“ kapitonas Algis Jankauskas ir kitą sezoną vilkės „Sūduvos“ marškinėlius. 35 metų patyręs gynėjas pratęsė kontraktą su naujaisiais Lietuvos čempionais dar vienam sezonui.

„Ženklų, kad reikėtų baigti karjerą, organizmas dar nepasiuntė – šiemet sužaidžiau labai daug rungtynių ir nepatyriau nei vienos traumos, – apie sprendimą likti „Sūduvoje“ sakė futbolininkas. – Manau, šis sezonas man asmeniškai buvo vienas geriausių, gal net geriausias. Didele motyvacija likti „Sūduvoje“ buvo užimta pirmoji vieta, kuri garantuoja rungtynes Čempionų lygoje! Manau, laukia įdomus, kupinas nuotykių sezonas!“

A. Jankauskas šį sezoną A lygoje sužaidė 27 rungtynes, per kurias pelnė 1 įvartį ir 6 kartus buvo nubaustas geltonosiomis kortelėmis. Tačiau „Sūduvos“ aistruoliams labiausiai įsiminė du taiklūs gynėjo smūgiai kituose turnyruose.

Būtent A. Jankausko įvartis Europos lygos atrankos pirmajame etape leido „Sūduvai“ įveikti Soligorsko „Šachtior“, o per LFF taurės turnyro pusfinalio rungtynes kapitonas pasiuntė kamuolį į Vilniaus „Žalgirio“ vartus ir perkėlė nugalėtojo klausimo sprendimą į baudinių seriją. Abu šiuos įvarčius A. Jankauskas pelnė jau per teisėjo pridėtą laiką.