A.Jankauskas: „Norėsime patys sau įrodyti, kad su Jonava buvo tik atsitiktinumas.”

A.Jankauskas: „Norėsime patys sau įrodyti, kad su Jonava buvo tik atsitiktinumas.”

Quote

 

Rytoj 18 valandą 10 minučių Marijampolės „Sūduvos” futbolo klubas žais „SMScredit.lt A lygos“ čempionato 2-ojo turo rungtynes prieš Klaipėdos „Atlanto” ekipą. Bilietai į rungtynes bus platinami „Arvi” arenos maniežo kasose.

 
Būtent Klaipėdos „Atlantas” praėjusiame sezone sudaužė bronzinio sezono viltis „Sūduvos” klubui, paskutinio turo rungtynėse. Šį „SMScredit.lt A lygos“ čempionatą Klaipėdos „Atlantas” pradėjo taip pat sėkmingai, įveikdamas „Stumbro” klubą.

 
Gynėjas Algis Jankauskas pirmadienį svečiavosi radijo laidoje „Į vienus vartus” ir plačiau papasakojo apie „Sūduvos” klubo nuotaikas po rungtynių su „Lietava” bei prieš susitikimą su Klaipėdos „Atlantu”.

 

 

A.Jankauskas prisipažino, kad lygiosios su Jonava buvo skaudus smūgis psichologiškai, bet neprarado optimizmo ir teigė, kad tai gali virsti teigiama pamoka:

 

 

„Mes taip taip pergyvename, patys žaidėjai tikėjosi geresnių rungtynių, kitokio sezono starto. Bet yra
kaip yra, jau nieko nepakeisi. Apmaudu, nuvylėme „Sūduvos” gerbėjus, tiek patys save nuvylėme. Manau ši pamoka mums kaip tik į naudą, artėjančiom rungtynėm.”

 

 

Siekiant pergalės rytojaus susitikime prieš Klaipėdos „Atlantą” svarbu nekartoti klaidų, kurios sutrukdė iškovoti tris taškus sezono starte. Pasak „Sūduvos”gynėjo A.Jankausko:

 

 

„(red. sekmadienį) Žaidėme labai primityviai, labai nuspėjamai, varžovų komandai buvo tikrai lengva mus nuspėti kaip mes žaisime. Trūko agresyvumo, kompaktiškumo, daug ko trūko, bet tikrąjį „Sūduvos” veidą tikrai pamatysite neužilgo.”

 

 

Marijampolės „Sūduvos” futbolo klubas „SMScredit.lt A lygos“ čempionatą pradėjo aukštu tempu, tarpas tarp 1-ojo ir 2-ojo turų vos dvi dienos. Vis dėlto „Sūduvos” gynėjas A.Jankauskas šioje situacijoje įžvelgia, tiek neigiamų, tiek teigiamų veiksnių:

 
” Laiko pasiruošimui tikrai nebuvo daug, vos dvi dienos. Svarbiausia buvo atsistatyti, tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Iš kitos pusės
gal ir gerai, kad rungtynės taip greitai, norėsime patys sau įrodyti, kad su Jonava buvo tik atsitiktinumas.”