A. Jankauskas: „Atėjus lemiamoms kovoms patirtis – naudinga“

A. Jankauskas: „Atėjus lemiamoms kovoms patirtis – naudinga“

img_5009

 

 

Jau rytoj „Arvi“ futbolo arenoje Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai pradės kovas paskutiniajame „Smscredit.lt A lygos“ rate. Iki sezono pabaigos likus penkioms rungtynėms marijampoliečiai žengia trečioje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau tiek pat taškų yra surinkęs ir ketvirtoje vietoje esantis Klaipėdos „Atlantas“.

 

Marijampolės „Sūduva“ rytoj savo aikštėje priims Kauno „Stumbro“ futbolininkus. Šios dvi ekipos 2016 metais tarpusavyje žaidė net penkis kartus. Keturis kart komandos susitiko „Smscredit.lt A lygos“ čempionate bei kartą Lietuvos futbolo federacijos taurės pusfinalyje.

 

„Sūduviečiams“ po keturių „Smscredit.lt A lygos“ turų pakilus į trečiąją turnyrinės lentelės vietą teks žaisti daugiau rungtynių namuose. Marijampolės ekipos gynėjas Algis Jankauskas pasakojo, kad rungtyniauti savų žiūrovų akivaizdoje yra maloniau, tačiau tai neturėtų turėti daug reikšmės galutiniam rungtynių rezultatui.

 

„Kiekvienam futbolininkui malonu rungtyniauti prieš savo komandos sirgalius. Daug ką duoda palaikymas ir tai yra labai svarbu, tačiau Lietuvoje nėra labai didelio skirtumo ar tu žaidi namuose ar išvykoje. Į stadionus nesusirenka dešimtys tūkstančių fanų, tad tai neturėtų kažko labai nulemti“ – teigė 34-erių vidurio gynėjas.

 

Marijampolės „Sūduva“ yra viena vyriausių komandų skaičiuojant amžiaus vidurkį „Smscredit.lt A lygoje“. A. Jankauskas neslėpė, jog atėjus lemiamoms sezono kovoms patirtis gali atnešti naudos sunkiose situacijose.

 

„Šiandien treniruotėje buvome viena jauniausių komandų visoje lygoje pagal amžiaus vidurkį. Mus kiek kamuoja traumų epidemija, tačiau reikia pripažinti, kad patirtis yra labai naudinga. Paskutinėmis sezono rungtynėmis baigtį nulemia daug kas. Tai ir noras, fizinis pasiruošimas, taktika, bet didelis noras pasiekti pergalę nėra paskutinėje vietoje. Manau, kad pas kiekvieną visose rungtynėse būna noras įrodyti kažką sau pačiam, žiūrovams ar futbolo ekspertams“ – dėstė A. Jankauskas.

 

„Sūduvos“ ir „Stumbro“ rytoj laukia jau šeštoji tarpusavio akistata. Iki šiol keturiose tarpusavio rungtynėse pergalę šventė „sūduviečiai“, kartą triumfavo „Stumbro“ futbolininkai. Apie rytdienos mačą kalbėdamas patyręs gynėjas A. Jankauskas teigė, kad pagrindiniais aspektais gali tapti žaidėjų fizinės savybės bei noras.

 

„Mes žinome vieni kitus labai gerai, rytoj laukia jau šeštos tarpusavio rungtynės šiame sezone. Nemanau, kad kažkuriai komandai pavyks nustebinti oponentus. Tačiau jau oras rudeninis, tad tikrai daug ką lems noras ir fizinis pasiruošimas“ – sakė „Sūduvos“ gynėjas.