A.Emsis: „Laukia įdomiausios kontrolinės rungtynės“

A.Emsis: „Laukia įdomiausios kontrolinės rungtynės“

Prie Marijampolės „Sūduvos“ šią žiemą prisijungęs puolėjas iš Latvijos Aivaras Emsis laukia paskutinių kontrolinių rungtynių ir sako, kad komanda nuosekliai rengiasi pirmajam oficialiam mačui.

24 metų latvis Lietuvos futbolo gerbėjams yra jau gerai pažįstamas. 2021 ir 2022 metais jis atstovavo Telšių „Džiugui“, iš kurio trumpam buvo išvykęs į graikų „Kavala“ ir italų „Lavello“ ekipas.

Marijampolėje futbolininkas prieš šį sezoną per kontrolines rungtynes pelnė 2 įvarčius – į „Garliavos“ ir „Daugavpils“ vartus. Vis dėlto per pastarąsias rungtynes su debiutui I lygoje besirengiančiai ir daug žinomų buvusių A lygos futbolininkų subūrusia Vilniaus r. „Transinvest“ (1:0) latviui pasižymėti nepavyko.

„Tai buvo sunkiausios mūsų ikisezoninės rungtynės. Jos nebuvo panašios į kontrolines, buvo kitokios nei iki šiol, buvo daug kovos, varžovai norėjo įrodyti savo vertę. Ir man, ir kitiems nepavyko pasinaudoti savo galimybėmis, tai padarius būtų buvę lengviau. Rungtynės su „Daugavpils“ buvo labiau paremtos kamuolio kontrole, o šios buvo kitokio stiliaus. Galimybių įmušti mes turėjome, tik jomis nepasinaudojome, – kalbėjo A.Emsis. – Mano paties fizinė forma yra gera. Mes daug bėgame per treniruotes, todėl galime bėgti ir per rungtynes.“

„Sūduva“ per kontrolines rungtynes pasižymėjo itin aktyvia pradžia, varžovų spaudimu. Anot puolėjo, taip yra dėl didelio žaidėjų noro.

„Nėra taip, kad būtinai turime žaisti agresyviai. Turime naują komandą, visi turi daug noro kuo geriau pasirodyti. Galbūt todėl viskas taip išeina“, – aiškino latvis.


ĮSIGYKITE NARYSTĘ INTERNETU DABAR!

PREKYBOS VIETOS:
MAXIMA XX, informacijos skyrius, Bažnyčios g. 38
MAXIMA XXX, informacijos skyrius, V. Kudirkos g. 3
Marijampolės kultūros centro bilietų kasa, Vilkaviškio g. 2


Puolėjas pažymėjo, kad jam smagu naujoje komandoje turėti ir du iš anksčiau pažįstamus žaidėjus. A.Emsis ir taip pat prie „Sūduvos“ prisijungę Maksymas Pyrohovas bei Oleksijus Zbunis buvo vieni svarbiausių „Džiugo“ žaidėjų.

„Jie abu yra iš Ukrainos, tai geri, draugiški, atviri vaikinai. Daug kalbamės treniruotėse, gerai, kad turime ryšį iš anksčiau“, – teigė A.Emsis.

Paskutines kontrolines rungtynes „Sūduva“ šeštadienį nuo 18 val. savo manieže žais su „Šiauliais“.

„Bus įdomu pasilyginti su jais, nes abi komandos žais toje pačioje lygoje. Manau, tai bus įdomiausios kontrolinės rungtynės“, – apie artėjančią dvikovą sakė latvis.

Iki sezono pabaigos liko mažai laiko, tad, anot A.Emsio, kažkokių didesnių pasikeitimų „Sūduvos“ žaidime jau neįvyks.

„Per tiek laiko neįmanoma kažko kardinaliai pakeisti. Reikia dirbti susikaupus ir pasiruošti sezono pradžiai“, – teigė puolėjas.

Pirmąsias 2023-ųjų „Optibet A lygos“ rungtynes „Sūduva“ žais namie kovo 4 d. 17 val. su „Kauno Žalgiriu“.