8-ojo turo simbolinėje vienuolikėje daugiausiai sūduviečių

8-ojo turo simbolinėje vienuolikėje daugiausiai sūduviečių

„Optibet A lygos“ 8-ojo turo rinktinėje daugiausiai vietų išsikovojo puikias rungtynes prieš Vilniaus „Žalgirį“ sužaidę Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai.

Alyga.lt

Deividas Mikelionis („Kauno Žalgiris“): Marijampolėje vartų sargas sužaidė puikias rungtynes, gelbėdamas savo komandą tiek esant rezultatui 0:0, tiek 1:0. Du itin pavojingus smūgius atrėmęs D. Mikelionis surinko 251 „InStat“ naudingumo balą ir tai buvo geriausias rezultatas tarp vartininkų 8-ajame ture.

Pijus Širvys („Panevėžys“): Ne itin daug šiame „Optibet A lygos“ sezone žaidžiantis futbolininkas sulaukė šanso mače su Kėdainių „Nevėžiu“ ir juo pasinaudojo tobulai. P. Širvys pelnė 2 įvarčius, o antrame kėlinyje tarsi Zinedine’as Zidane’as atliko verpstę baudos aikštelėje ir vos nepasižymėjo įspūdingu smūgiu. 302 „InStat“ naudingumo balai – geriausias rezultatas 8-ajame ture.

Valentinas Jeriomenka (Vilniaus „Riteriai“): Traumą patyrusį Dominyką Barauską vidurio gynėjo pozicijoje pakeitęs patyręs futbolininkas sužaidė solidžias rungtynes Telšiuose. Standartinės padėties metu visaginietis taikliu smūgiu išvedė komandą į priekį, o perdavimus atliko 95 proc. taiklumu (61/64).

Aleksandras Živanovičius (Marijampolės „Sūduva“): Vicečempiono ir čempiono akistatoje serbas suvaidino svarbų vaidmenį. A. Živanovičius atliko rezultatyvų perdavimą pergalingo įvarčio metu, laimėjo visas 7 dvikovas ir su 274 „InStat“ naudingumo balais pasirodė geriausiai tarp vidurio gynėjų.

Markas Beneta (Marijampolės „Sūduva“): Lietuvos rinktinės gynėjas grandų susidūrime sugrįžo į starto sudėtį ir pailsėjęs po įtempto tvarkaraščio taip pat sėkmingai darbavosi gynyboje bei laimėjo 80 proc. dvikovų (8/10). M. Beneta rungtynėse surinko 255 „InStat“ naudingumo balus.

Valdemaras Borovskis (Vilniaus „Riteriai“): Žaidžiant trimis vidurio gynėjais, „Riterių“ krašto gynėjai yra priversti kur kas dažniau jungtis į atakas ir tą daro sėkmingai. Vienas to pavyzdžių – V. Borovskio dublis dvikovoje su „Džiugu“. Veteranas antrame kėlinyje pelnė 2 įvarčius bei įtvirtino svarbią komandos pergalę.

Nicolas Gorobsovas (Marijampolės „Sūduva“): Marijampolės klubo kapitonas rungtynėse su „Žalgiriu“ realizavo baudinį ir sėkmingai atliko standartinę situaciją, kurios metu buvo įmuštas pergalingas įvartis. N. Gorobsovas perdavimus atliko net 98 proc. taiklumu (43/44) bei surinko 267 „InStat“ naudingumo balus.

Domantas Putrius („Kauno Žalgiris“): Pastaruoju metu vis dažniau starto sudėtyje rungtyniaujantis saugas mače su Alytaus DFK „Dainava“ sužaidė bene geriausias rungtynes Lietuvos čempionate. D. Putrius atliko 5 smūgius į vartus, kartą sudrebindamas skersinį, išsiskyrė 4 sėkmingais driblingais bei laimėjo visas 6 dvikovas atakuodamas.

Romainas Habranas (Marijampolės „Sūduva“): Marijampolės klubo sirgaliai laukė šio žaidėjo sugrįžimo – pamatėme jį tokį, koks jis buvo kontrolinėse rungtynėse. Žaibiškais reidais R. Habranas varžovams kėlė itin daug problemų bei atliko net 4 „raktinius“ perdavimus, kurių komandos draugai įvarčiais nepavertė. Prancūzo sąskaitoje – 272 „InStat“ naudingumo balai.

Aleksandras Makasis (Marijampolės „Sūduva“): Baltarusis šiame sezone yra pelnęs tik 1 įvartį, tačiau jis buvo gyvybiškai svarbus – išplėšė pergalę dvikovoje su „Žalgiriu“. A. Makasis rungtyniavo mažiau negu pusvalandį, bet surinko 245 „InStat“ naudingumo balus ir tai yra geriausias rezultatas tarp puolėjų.

Aretas Gėgžna (Kėdainių „Nevėžis“): Antras tarp puolėjų su 234 „InStat“ naudingumo balais liko patyręs Kėdainių ekipos futbolininkas. A. Gėgžna įmušė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą bei iš viso pasižymėjo 4 smūgiais. Nepaisant to, kad nukraujavęs „Nevėžis“ pralaimėjo, 32-ejų komandos simbolis vienas pats kėlė „Panevėžio“ gynėjams daug rūpesčių.