M.Ugge: „Esame jauna, energinga komanda, siekianti savo tikslų”

M.Ugge: „Esame jauna, energinga komanda, siekianti savo tikslų”

IMG_6388

Legionierius iš Italijos  Maximiliano Ugge pirmasis iš visų legionierių atvyko į “Sūduvos” peržiūrą sausio mėnesio pradžioje. Futbolininkas paliko gerą įspūdį komandos treneriams ir pasiliko rungtyniauti Marijampolėje.

21 metų vidurio gynėjas, vilkėdamas “Sūduvos” marškinėlius, jau suspėjo sužaisti septynias draugiškas rungtynes, per kurias aikštėje praleido net 618 minučių.  Kol kas šiame pasiruošimo cikle daugiau minučių žaidė tik saugas Valentinas Baranovskis ( 8 rungtynės, 669 minutės ).

Fksuduva.lt pasikalbėjo su M.Ugge apie pirmuosius įspūdžius iš gyvenimo Lietuvoje.
–    Maximiliano, Lietuvoje esi maždaug pusantro mėnesio. Ar čia jautiesi gerai?
–    Taip, Lietuvoje man viskas patinka. Pripratau prie komandos ir prie gyvenimo čia.

–    Kokį įspūdį paliko “Sūduvos” komanda ir miestas, kuriame gyveni?
–    Turiu prisipažinti, kad viso miesto dar neapžiūrėjau, apvaikščiojau tik dalį jo. Kalbant apie komandą, buvau maloniai nustebintas. Tai –  jauna, energinga komanda, kuri gali ir nori siekti aukštų tikslų.

–    Lietuvoje nesi gerai pažįstamas futbolininkas. Papasakok gerbėjams apie savo ankstesnę karjerą.
–    Na, futbolo paslapčių iki 18 metų mokiausi Milano “Inter” klube. Vėliau išvykau į Serie B žaidusią “Triestina” komandą, žaidžiau ir “Monza” klube.

–    Sužaidei nemažai draugiškų rungtynių. Kokį įspūdį susidarei apie futbolo lygį Lietuvoje?
–    Žaidimo lygis paliko neblogą įspūdį. Aišku, futbolas čia ir Italijoje labai skiriasi.

–    Ar atvykęs iš futbolo šalies Italijos nepatyrei šoko dėl to, kad Lietuvoje futbolas nėra sporto šaka numeris vienas?
–    Man tai pasirodė labai keista. Žinau, kad jūsų šalis turi krepšinį, bet man kaip italui sunku patikėti, jog futbolas nėra populiariausia sporto šaka. Žinau keletą Lietuvos žaidėjų, kurie rungtyniavo  Italijoje – T.Danilevičius, M.Stankevičius, AS “Roma” komandai atstovaujantis T.Švedkauskas.

–    Koks dalykas tave labiausiai nustebino, kai atvykai į Lietuvą?
–    Mane labiausiai nustebino čia sutikti nuoširdūs ir draugiški žmonės. Būtent tai ir buvo didžiausia staigmena atvykus į Lietuvą.

–    Kokius tikslus sau ir komandai keli šiame sezone?
–    Padarysiu, ką galiu, kad komanda kovotų dėl kuo aukštesnės vietos čempionate. Pats tiesiog stengsiuosi tobulėti. Norėčiau kuo sėkmingiau atstovauti “Sūduvai”, kad ateityje galėčiau sulaukti Lenkijos ar Rusijos komandų dėmesio.

–    Kol kas Lietuvoje visuomet žaidei vidurio gynėju. Ar per savo karjerą esi rungtyniavęs kitose aikštės vietose?
–    Esu vidurio gynėjas ( pasakė lietuviškai – fksuduva.lt ). Galiu rungtyniauti ir gynybos kraštuose.

–    Tu esi aukštas futbolininkas. Ar mėgsti “padėti” komandos puolėjams mušti įvarčius po kampinių ar standartinių padėčių?
–    Taip, esu 190cm. ūgio, todėl dalyvauju  atliekant  standartines padėtis prie varžovų vartų. Per savo karjerą esu įmušęs įvarčių.