32 ture – paskutinysis „Kl. Granito“ bandymas atimti taškus iš „Sūduvos“

32 ture – paskutinysis „Kl. Granito“ bandymas atimti taškus iš „Sūduvos“

_026

 

Marijampolės „Sūduva“ iškovojusi įtikinamą pergalę LFF taurės turnyre ir sugrįžta į  „Smscredit.lt A lygos“ kovas. Marijampoliečiai sekmadienį vyks į uostamiestį ir 32-ojo turo rungtynėse susitiks su „Klaipėdos granitu“.

 

Tai bus paskutinioji šių ekipų akistata 2015 metų „Smscredit.lt A lygoje“. Iki šiol visas trejas tarpusavio rungtynes laimėjo „sūduviečiai“, tačiau visi mačai buvo laimėti tik po atkaklios kovos.

 

Pirmajame lygos rate „Sūduva“ namuose priėmė svečius iš Klaipėdos ir jau mačo pradžioje išsiveržė į priekį, kuomet įvartį pelnė Tomas Radzinevičius. Vos prasidėjus antrajai rungtynių pusei „Kl. Granito“ puolėjas Deividas Lukošius rezultatą išlygino, tačiau sėkmingai kėlinio vidurį sužaidę „Sūduvos“ futbolininkai pelnė du įvarčius ir įsirašė tris taškus į savo sąskaitą.

 

Antrojo rato rungtynės Marijampolės ekipai prasidėjo labai sunkiai – po klaidos gynyboje įvartį į „Sūduvos“ vartus įmušė dabar jau šios komandos garbę ginantis Karolis Laukžemis. Prieš pat pertrauką marijampoliečiai sušvelnino rezultatą, kuomet po Ernesto Veliulio smūgio kamuolys atšoko Valentinui Baranovskiui ir šis tiksliu smūgiu atstatė pusiausvyrą. Antrojo kėlinio pradžioje prie pirmojo įvarčio nemažai prisidėjęs E. Veliulis sugebėjo ir pats pasižymėti. Kaip vėliau paaiškėjo tai buvo pergalingas komandos įvartis.

 

Trečiojo rato susitikime „Kl. Granitas“ į Marijampolę atvyko gerokai pasikeitęs – komandą papildė gausus legionierių arsenalas. Atkakliose rungtynėse nugalėtoją nulėmė vienintelis Admiro Kecapo tikslus smūgis.

 

Praėjusiame „Smscredit.lt A lygos“ ture abi komandos iškovojo pergales. „Sūduva“ namuose įveikė „Utenio“ pasipriešinimą, o klaipėdiečiai turėję rungtyniauti su Pakruojo „Kruoja“ gavo tris lengvus taškus. „Sūduva“ namuose 3:0 įveikė „Utenį“ ir įsirašė svarbius taškus į turnyrinę lentelę bei neleido atitrūkti Klaipėdos „Atlantui“. Du kartus pasižymėjo „Sūduvos“ kapitonas Tomas Radzinevičius, kurio pirmasis įvartis buvo jau 100-asis šio puolėjo tikslus smūgis A lygoje.

 

„Klaipėdos granitas“ turėjo gerokai daugiau poilsio – uostamiesčio futbolininkai praėjusį lygos turą nerungtyniavo ir automatiškai sulaukė trijų taškų bei skirtingai nei „Sūduva“ klaipėdiečiai nerungtyniavo LFF taurėje. „Kl. Granitas“ net tris savaites neturėjo rungtynių, tad klaipėdiečiai bus 100 procentų pasiruošę akistatai su Aleksando Veselinovičiaus auklėtiniais. Tuo tarpu „Sūduvai“ sekmadienio rungtynės bus jau trečiosios per vieną savaitę.

 

Klaipėdos ekipa sekmadienį turės netekčių – dėl šešių geltonų kortelių rungtyniauti negalės vienas pagrindinių „Kl. Granito“ gynybos ramsčių Rokas Borusas.

 

32-ojo turo „Smscredit.lt A lygos“ rungtynės tarp „Klaipėdos granito“ ir Marijampolės „Sūduvos“ vyks sekmadienį, 17 valandą, Klaipėdos dirbtinės dangos stadione.

 

Kaip jau įprasta, šias rungtynes tiesiogiai transliuos Futbolo.tv, alyga.lt bei delfi.tv. Marijampoliečius kviečiame tiesioginę rungtynių transliaciją stebėti su kitais sirgaliais restorane „Pizza Jazz“.