30-ojo turo anonsas: ar Panevėžyje „Sūduva“ taps čempione?

30-ojo turo anonsas: ar Panevėžyje „Sūduva“ taps čempione?

Sekmadienį ir pirmadienį Lietuvos futbolo A lygos bus sužaistos trejos 30-ojo turo rungtynės.

Alyga.lt

„Panevėžys“ – Marijampolės „Sūduva“. Lapkričio 3 dieną 17 val. Panevėžys, „Aukštaitijos“ stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:2, 1:2, 2:7, 1:3

Net 14 pergalių iš eilės iškovoję sūduviečiai jau šį sekmadienį gali džiaugtis trečiuoju iš eilės iškovotu titulu.

Panevėžiečiai nelaimi jau daugiau negu du mėnesius ir tai prieš tokias rungtynes šeimininkams tikrai nieko gero nežada. Pastaruoju metu čempionato debiutantai tiek praleidžia labai daug įvarčių, tiek turi rimtų problemų gynėjų grandyje. Pastarųjų rungtynių Vilniuje nebaigė naujokas Sidy Sagna, tad jeigu šis senegalietis ant žaliosios vejos nepasirodys, pamatysime pakankamai eksperimentinę „Panevėžio“ gynybos liniją. Aleksandras Kurtijanas šį kartą versis be dar vieno svarbaus žaidėjo – šiam mačui yra diskvalifikuotas Aleksandras Jerkinas.

„Sūduva“ po dviejų kertinių pergalių prieš „Žalgirį“ netgi neatsipalaidavo, o šventė didžiausią pergalę šiame sezone. Nors „Panevėžys“ šiemet visuose mačuose bent po sykį pralauždavo čempionų gynybą, tačiau Marijampolės klubo puolimas būdavo esminis faktorius, nulemiantis pergalę. Net keletas sūduviečių yra ant bangos, o Mihretas Topčagičius nelaidoja vilčių pasivyti rezultatyviausią čempionato žaidėją Tomislavą Kišą, nuo kurio atsilieka 6 įvarčiais. Jeigu „Aukštaitijos“ stadione sekmadienį nebus šaudomas pergalės šampanas, tai bus itin didelė staigmena.


Bilietais į artimiausias „Sūduvos“ namų rungtynes pasirūpinkite iš anksto!
2019-11-09 13:00 „Sūduva“ – „Kauno Žalgiris
2019-11-27 19:00 „Sūduva“ – „Žalgiris


„Kauno Žalgiris“ – Vilniaus „Žalgiris“. Lapkričio 4 dieną 18 val. Kaunas, NFA stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:3, 3:4, 0:3, 1:2

Nors sostinės klubas laimėjo visas ketverias tarpusavio rungtynes šiemet, tačiau abu mačai Kaune buvo labai atkaklūs.

Be keturių diskvalifikuotų žaidėjų žaidęs ir su negandomis kelyje susidūręs „Kauno Žalgiris“ parodė charakterį ir išplėšė itin svarbią pergalę, kuri ne tik sugrąžino kauniečius į trečią vietą, bet ir suteiks daugiau pasitikėjimo per likusius keturis mačus. Pastarosios dvejos rungtynės su „Riteriais“ parodė, kad Mindaugo Čepo kariauna sugeba ne tik puikiai žaisti „antruoju numeriu“, bet ir atkarpomis perimti kamuolio kontrolę. Lyginant su praėjusiu maču, tikėtina, kad starto sudėtyje bus pokyčiai, tačiau joje tikrai nepamatysime diskvalifikuoto Jurijaus Bušmano.

Žalgiriečiai akistatoje su „Panevėžiu“ nepademonstravo savo geriausio žaidimo, tačiau to nepakako nesunkiai pergalei, prie kurios prisidėjo dar 2 įvarčius įmušęs Tomislavas Kišas. Būtent šis kroatas per pastaruosius du komandų susidūrimus spindėjo ryškiausiai ir jų metu kamuolį į „Kauno Žalgirio“ siuntė net 3 kartus. Vilniaus klubo strategas Joao Luisas Martinsas praėjusiame mače išleido į aikštę Matą Vareiką bei Karolį Uzėlą, tad pamatysime, ar jaunimu bus pasitikima ir mače su šiai dienai stipresniu varžovu.

Vilniaus „Riteriai“ – Klaipėdos „Atlantas“. Lapkričio 4 dieną 19 val. Vilnius, LFF stadionas. Ankstesnės rungtynės: 0:0, 3:2, 1:1, 1:2

Triuškinamą pralaimėjimą patyrę klaipėdiečiai į kovą stos šiemet pirmą kartą stos be stratego Viktoro Dobrecovo.

„Riteriai“ prarado iniciatyvą kovoje dėl trečios vietos, be to, pastarosiose rungtynėse pademonstruotas blankus žaidimas bronzos šiemet tikrai negarantuos. Įdomu, ar strategas Albertas Rybakas imsis pokyčių aikštės viduryje ir pakeis blankiai mače su „Kauno Žalgiriu“ atrodžiusius žaidėjus. Vis dėlto didžiausia rykštė sostinės klubui ir toliau išlieka nerealizuotos progos ir geriausias to pavyzdys – pastarasis mačas su „Atlantu“. Išbarstyti taškai dvikovoje su „Atlantu“ gali kainuoti labai brangiai.

„Atlantas“ Marijampolėje buvo sulygintas su žeme, o šeštadienį pranešė, jog klubą paliko strategas V. Dobrecovas. Tikėtina, jog atlantiečiai po tokio sutriuškinimo gali neatsigauti, tačiau šių metų komandų tarpusavio susidūrimai yra iškalbingi. Per keturis mačus abi vienuolikės pasidalino po 4 taškus, o „Atlantas“ svečiuose šiemet dar nepralaimėjo. Naujam komandos vyr. treneriui Donatui Navikui teks įpūsti futbolininkams pasitikėjo, kurie lenktynėse dėl penktos 5 vietos nuo „Panevėžio“ atsilieka 5 taškais.