Drama Marijampolėje baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis

Drama Marijampolėje baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis

„Arvi“ futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Jurijus Paškovskis

Marijampolės „Sūduva“ 3-3 Jonavos „Jonava“

7’ [0-1] M. Ganusauskas

18’ [1-1] V. Slavickas

60’ [2-1] V. Slavickas

69’ [2-2] D. Makaradze

90’ [3-2] A. Švrljuga

90’ [3-3] L. Stonkus

 

 

Startinės komandų sudėtys:

 

„Sūduva“: I. Kardum, R. Abu Bakr, P. Leimonas, E. Veliulis (84’ A. Gurenka), K. Laukžemis (55’ M. Altiparmakovski), A. Švrljuga, G. Matulevičius (73’ D. Galkevičius), V. Slavickas, O. Verbickas, R. Vėževičius, A. Jankauskas.

 

„Jonava“: K. Salik, B. Spietinis, M. Dapkus, E. Ževnerov, Tau. Eliošius, M. Ganusauskas, T. Salamanavičius, K. Šilkaitis, K. Aleksyian, V. Barinovs, Ta. Eliošius.

 

Pirmosiose A lygos sezono rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ namuose priėmė „Jonavos“ futbolininkus. Permainingose rungtynėse buvo pasiekti net šeši įvarčiai ir komandos čempionato starte pasidalino po tašką.

 

Jau pirmomis susitikimo minutėmis svečiams iš Jonavos pavyko išsiveržti į priekį. Greitos atakos metu kairiuoju kraštu į priekį leidosi „Jonavos“ saugas Tadas Eliošius ir įsivežęs į baudos aikštelę pastebėjo Marių Ganusauską, kuriam buvo perduotas kamuolys ir šis vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

 

Neilgai trukus „Sūduvos“ gynėjas Vaidas Slavickas atstatė pusiausvyrą pasižymėdamas baudos smūgiu. Gynėjas iš aštraus kampo atlikinėjo „aštrų“ perdavimą į varžovų vartininko aikštelę, klastingo perdavimo niekas paliesti nesugebėjo ir kamuolys įskriejo į „Jonavos“ vartų tinklą.

 

Kėlinio viduryje „Jonava“ surezgė labai pavojingą greitą ataką. Jos smaigalyje atsidūręs Tautvydas Eliošius baudos aikštelėje suklaidino vieną „Sūduvos“ gynėją ir mėgino perduoti kamuolį į laisvą plotą kertančiam komandos draugui, tačiau perdavimą perėmė Marijampolės ekipos gynėjas Algis Jankauskas.

 

Kėlinio pabaigoje Robertas Vėževičius kartu su Ernestu Veliuliu kovingumo dėka „užspaudė“ varžovų gynėjus ir perėmė kamuolį. E. Veliuliui nepavyko sukontroliuoti perimto kamuolio ir „Jonavos“ gynėjai kamuolį išmušė iš savo baudos aikštelės.

 

38 minutę pavojų prie „Jonavos“ vartų sukėlė R. Vėževičius. Po aštraus perdavimo iš kairiojo kairiojo krašto baudos aikštelės viduryje buvęs saugas mėgino vienu lietimu perdavimą „uždaryti“, tačiau kamuolys praskriejo kiek virš vartų.

 

Vos po minutės O. Verbickas sulaukė perdavimo, dešiniuoju kraštu įsiveržė į baudos aikštelę ir stipriu smūgiu dešine koja smūgiavo link tolimojo vartų kampo, tačiau kamuolys pralėkė šalia vartų.

 

Antrosios mačo pusės pradžioje vieną po kitos pavojingas progas turėjo K. Laukžemis ir O. Verbickas. Pirmasis baudos aikštelės viduryje gavęs kamuolį smūgiavo į vartus, tačiau jo smūgį blokavo gynėjas, vėliau sekęs O. Verbicko smūgis galva po perdavimo iš krašto pralėkė visai šalia varžovų vartų.

 

60 minutę „Jonava“ savo baudos aikštelės prieigose neleistinai sustabdė V. Slavicką. Rungtynių teisėjas užfiksavo pražangą maždaug 20 metrų nuo vartų. Prie kamuolio stojęs V. Slavickas dar kartą precizišku smūgiu virš sienelės pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė Marijampolės ekipą į priekį.

 

Prabėgus devynioms minutėms įspūdingu šūviu į „Sūduvos“ vartų devyniukę iš labai toli pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs „Jonavos“ legionierius Davidas Makaradze. „Sūduvos“ vartininkas I. Kardumas prieš šį smūgį buvo bejėgis.

 

79 susitikimo minutę puikų perdavimą iš dešiniojo krašto į baudos aikštelę pasiuntė vienas iš „Sūduvos“ saugų, o baudos aikštelėje patogioje situacijoje buvęs puolėjas Marjanas Altiparmakovskis kyštelėjo galvą taip nukreipdamas kamuolį į vartų plotą, tačiau varžovų vartininkas K. Salikas sužaidė puikiai ir kamuolį atmušė.

 

Mačo pabaigoje, jau per pridėtą laiką komandos apsikeitė įvarčiais. Po perdavimo iš kairiojo krašto ir rikošeto kamuolį galva į „Jonavos“ vartus nukreipė Andro Švrljuga, tačiau prabėgus vos minutei po sumaišties „Sūduvos“ vartininko aikštelėje rezultatą išlygino Jonavos ekipos puolėjas Laurynas Stonkus. Iškart po įvarčio teisėjas paskelbė rungtynių pabaigą.