A. Veselinovičius: „Patyrusi komanda, kokia esame, negali daryti tokių klaidų“

A. Veselinovičius: „Patyrusi komanda, kokia esame, negali daryti tokių klaidų“

a-veselinovicius-iskovojome-tris-taskus-o-tai-svarbiausia-zaidziant-pries-bet-kuri-varzova-lt-1305

Marijampolės „Sūduva“ nepasinaudojo galimybe pakilti į „SMScredit.lt A lygos“ lyderių trejetą. Suvalkiečiai uostamiestyje rezulatu 1:2 (0:1) nusileido konkurentui kovoje dėl medalių Klaipėdos „Atlantui“.

 

Po rungtynių svečių vyr. treneris Aleksandras Veselinovičius pripažino, kad varžovai nugalėjo pelnytai ir rezultatas yra geresnis, nei jo nusipelnė jo vadovaujami futbolininkai.

 

„Žaidėme tik paskutines 15 minučių pirmajame kėlinyje ir 20 minučių antrajame kėlinyje. Patyrusi komanda, kokia esame, negali sau leisti daryti tokių klaidų, kokias sau leidome šiandien. Prieš šias rungtynes „Sūduva“ paskutinį kartą pralaimėjo gegužės 18 d. Tai labai ilga serija, kuri šiandien baigėsi. Lietuvos čempionatas yra įdomus, nes kai laimi septynerias rungtynes ir dvejas sužaidi lygiosiomis, tu randiesi nelabai pageidaujamoje vietoje, nors tas devynerias rungtynes „Sūduva“ žaidė teisingai. Dabar reikia pamiršti šį mačą“, – sakė specialistas.

 

Pasak jo, yra priežasčių, kodėl komanda klydo. Tai ir dabartinė komandos sudėtis bei problemos su sveikata, kurios įtakojo treniruočių procesą. Tačiau treneris nenorėjo jomis pateisinti pralaimėjimo.

 

„Šiandien visi trys įvarčiai buvo įmušti po standartinių situacijų. Mes negalime sau leisti, kad varžovas taip mums įmuštų dusyk. Šiuolaikiniame futbole nemažai įmušama tokių įvarčių, bet jie turi savo kainą“, – kalbėjo A.Veselinovičius.

 

Gynėjas Vaidas Slavickas antrino komandos treneriui, pripažindamas, kad komanda įsivažiavo tik kėlinio pabaigoje, tačiau po pertraukos vėl žaisti pradėta tik praleidus antrąjį įvartį.

 

„Pelnėme įvartį, bet neužteko nei jėgų, nei laiko išlyginti rezultatą. Pirmas įvartis – koncentracija, antras įvartis – sėkmės dalykas, bet neapsiginame nuo standartų. „Atlantas“ gerai kelia, turi aukštus žmones, išnaudoja tą savo potencialą. O mes šiandien mažai sukūrėme prie „Atlanto“ vartų“, – pralaimėjimo priežastis vardijo sūduviškis.

 

Jo nuomone, „Sūduva“ šiandien puolime įmušti šansų turėjo tik po standartinių situacijų.

 

„Neįprasta ir daug kam nepatinka danga, nenorime žaisti ant dirbtinės aikštės. Bet ką padarysi, abiems komandoms ji vienoda“, – sąlygomis nesidžiaugė V.Slavickas.