„Sūduva“ pergalingai užbaigė II ratą

„Sūduva“ pergalingai užbaigė II ratą

IMG_4233

Marijampolės „Sūduva“ pergalingai užbaigė II „SMScredit.lt A lygos“ ratą, Utenoje be didesnių sunkumų nugalėdama vietos „Utenį“ – 4:0 (2:0).

 

Po pergalingo susitikimo Utenoje, „Sūduvos” vyriausiasis treneris Aleksandras Veselinovičius teigė, kad pergalė buvo pelnyta.

 

„Prieš šias rungtynes labai rimtai ruošėmės. „Utenis“ čempionato lentelėje yra toje vietą, kurioje yra, tačiau daugumą rungtynių prieš lyderius jie pralaimėjo tik 1:0, turėdami keletą gerų momentų. Taip pat komanda rodė charakterį ir kaudavosi iki paskutinės minutės nepriklausomai nuo rezultato. Mums pasisekė greitai įmušti du įvarčius, bet po antrojo buvome praradę ritmą, nes galvojome, kad viskas toliau bus lengva, įmušime trečią ir baigsime rungtynes. Tačiau 2:0 yra labai pavojingas rezultatas“, – kalbėjo treneris.

 

A.Veselinovičius liko patenkintas tuo, kad „Utenis“ per visas rungtynes turėjo tik vieną progą, tačiau pasak trenerio „Sūduvos” klubas turi galvoti apie ateities susitikimus.

 

„Gerai, kad antrajame kėlinyje įmušėme dar du. Tačiau realus individualus ir komandinis meistriškumo pranašumas žaidžiant prieš „Utenį“ yra toks, kad tik laiko klausimas, kada įvartis būtų įmuštas. Turime greitai pamiršti šias rungtynes, nes mūsų laukia sudėtingas grafikas, dvi rungtynės, taurėje ir lygoje, su „Lietava“, po to – „Atlantas“ ir rungtynės Europoje, o mūsų suolelis nėra ilgas“, – apie artėjančias kovas kalbėjo A.Veselinovičius.

 

„Sūduvos” gynėjo Algio Jankausko teigimu, prieš rungtynes komanda jautė šiokį tokį nerimą dėl žaidimo po rinktinių pertraukos, tačiau susikaupimas padėjo pasiekti tinkamą rezultatą.

 

„Geras žaidimas lėmė įvarčius ir pergalę. Pažiūrėjus į lentelę prieš rungtynes, tikrai atrodė, kad atsiliekame daug, todėl trys taškai buvo reikalingi, kad nepabėgtų taip toli nuo mūsų“, – apie pergalės svarbą kalbėjo A.Jankauskas.