K. Chvedukas: „Norint laimėti – negalima praleisti greitų, lengvų įvarčių“

K. Chvedukas: „Norint laimėti – negalima praleisti greitų, lengvų įvarčių“

42

 

Vakar Marijampolės „Sūduva“ sužaidė paskutiniąsias „Smscredit.lt A lygos“ čempionato rungtynes namuose. „Sūduviečiai“ praleido du greitus įvarčius ir pripažino Vilniaus „Žalgirio“ pranašumą. Čempionų gretose tris įvarčius pelnė puolėjas Darvydas Šernas, o pirmojo kėlinio viduryje rezultatą sušvelninti sugebėjo gražų įvartį įmušęs Ernestas Veliulis.

 

„Sūduvos“ vyriausiasis treneris Aleksandras Veselinovičius neslėpė, kad rungtynes laimėjo geresnė komanda bei linkėjo varžovams sėkmės kitų metų Europos turnyruose.

 

„Sveikinu „Žalgirį“ su pergale, šiandien geresnė komanda laimėjo pelnytai. Jie taurės bei čempionato nugalėtojai ir tą pilnai pateisino. Linkiu jiems kitais metais Europos taurėse patekti į Čempionų lygą.“

 

„Džiaugiausi skaitydamas, kai M. Kuklys pasakė, jog iki galo žaisime rimtai. Blogai pradėjome rungtynes, pirmas 25 minutes buvome susitarę žaisti visiškai kitaip – agresyviai atakuoti „Žalgirį“ arti jų vartų. Manau, mes neišlaikėme psichologinio spaudimo.“ – kalbėdamas apie pagrindines pralaimėjimo priežastis dėstė Marijampolės ekipos strategas.

 

Po traumos atsigavęs ir rungtynes startinėje sudėtyje pradėjęs Karolis Chvedukas paantrino komandos treneriui ir teigė, jog vilniečiai šiuo metu – stipresnė ekipa.

 

„Rungtynės buvo nelengvos, rezultatas taip pat netenkina – pralaimėjome. Bet nepralaimėjome kovos, viską aiškinsimės paskutinėse rungtynėse. Jeigu norime kovoti ir laimėti – negalime taip greitai praleisti tokių lengvų įvarčių. Praleidome du ir dėl to patiems žaisti sunku. Apsunkinome savo žaidimą ir pralaimėjome rungtynes. „Žalgiris“ parodė, kad jie yra čempionai ir geresnė komanda, sveikinu „Žalgirį“.“