„Sūduva“ patyrė pirmąją nesėkmę pasiruošimo cikle

„Arvi“ futbolo arenos maniežas

Marijampolės „Sūduva“ 0-2 Klaipėdos „Atlantas“

12’ [0-1] J. Vereščiakas

44’ [0-2] O. Dimitievas

Marijampolės ekipos sudėtis: M. Matuzas (46’ I. Kardum), M. Činikas (46‘ A. Švrljuga), D. Isoda (46‘ A. Jankauskas), peržiūroje dalyvaujantis gynėjas, G. Zagurskas (70’ V. Slavickas), C. Alex (88’ E. Veliulis), peržiūroje dalyvaujantis saugas, D. Antanavičius (46‘ D. Galkevičius), G. Matulevičius (46’ P. Janušauskas), P. Leimonas ( 46’ O. Verbickas), peržiūroje dalyvaujantis puolėjas.

Pirmosiose ikisezoninėse rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ minimaliu rezultatu įveikė „Kauno Žalgirio“ pasipriešinimą. Antrosiose rungtynėse „sūduviečiai“ priėmė Klaipėdos „Atlantą“.

„Sūduvos“ sudėtyje buvo pasikeitimų – prie peržiūroje dalyvaujančių G. Zagursko bei Christiano Alekso prisijungė dar trys futbolininkai.

Klaipėdiečiai jau pačioje susitikimo pradžioje sugebėjo išsiveržti į priekį. Po perdavimo iš dešiniojo krašto vienu lietimu kamuolį į M. Matuzo ginamus vartus nukreipė „Atlanto“ puolėjas J. Vereščiakas.

19 minutę laimę iš toil išmėgino „Atlanto“ saugas D. Norvilas, tačiau šio smūgis nebuvo tikslus ir praskriejo šalia vartų.

25 minutę pirmu pavojumi atsakė ir aikštės šeimininkai. „Sūduviečiai“ varžovų baudos aikštelėje sužaidė gražią kombinaciją, kurios smaigalyje atsidūrė D. Antanavičius, tačiau pastarojo stiprų smūgį iš maždaug 11 metrų atstumo blokavo „Atlanto“ gynėjas.

40 minutę pasižymėti galėjo „Sūduvos“ klubo peržiūroje dalyvaujantis puolėjas. Būtent jis greitos atakos metu aštriai įsiveržė į klaipėdiečių baudos aikštelę ir kaire koja smūgiavo vartininkui tarp kojų, tačiau D. Mikelionis kamuolį lietė ir šis į vartus neįskriejo.

Prieš pat pasibaigiant kėliniui „Atlantas“ padidino persvarą. Kilus sumaiščiai „Sūduvos“ baudos aikštelėje, Marijampolės ekipos futbolininkai nesugebėjo išmušti kamuolio iš pavojingos zonos ir tuo pasinaudoję klaipėdiečiai tarpusavyje sužaidė kombinaciją, jos smaigalyje atsidūręs O. Dimitrievas šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

65 minutę klaipėdiečiai kėlė kampinį, „Sūduvos“ gynėjai kamuolį išmušė, tačiau prie jo pirmasis suskubo „atlantietis“ D. Šimkus, kuris susistabdė kamuolį ir iš palankios situacijos smūgiavo iš toli. Savo meistriškumą pademonstravo vartininkas I. Kardumas atrėmęs varžovo klastingą smūgį.

72 minutę A. Švrljuga dešiniajame krašte suklaidino gynėją ir perdavė kamuolį baudos aikštelėje buvusiam Ch. Aleksui, tačiau šio futbolininko smūgis iš aštraus kampo praskriejo visai šalia vartų.

76 minutę apsigynę po kampinio „Atlanto“ futbolininkai skubėjo į greitą ataką, tačiau D. Galkevičius sugebėjo perimti kamuolį aikštės viduryje, atlikti tolimą perdavimą ir užmegzti greitą „Sūduvos“ ataką, kurios baigiamojoje stadijoje P. Janušauskas skersavo kamuolį į baudos aikštelę, o iš labai patogios situacijos galva smūgiavęs A. Jankauskas buvo kiek netikslus.

Po keletos minučių galva po kampinio labai pavojingai mušė O. Verbickas, tačiau „Atlanto“ vartai ir po šio smūgio liko „sausi“.

Mačo pabaigoje techniškai vartininko aikštelės prieigose sužaidęs Ch. Alekasas apžaidė varžovų gynėją, tačiau iš artimo atstumo smūgiavo tiesiai į varžovų vartininką.

Marijampoliečiai antrosiose draugiškose rungtynėse nusileido Klaipėdos „Atlantui“ rezultatu 2:0. Kitas pasiruošimo ciklo rungtynes „Sūduva“ žais pirmadienį, namuose su Jonavos „Lietava“.