„Sūduva“ išsiskyrė su vyr. treneriu V. Basadre

Marijampolės „Sūduva“ atsisveikino su komandos vyriausiojo trenerio pareigas nuo 2021-ųjų pradžios ėjusiu specialistu iš Ispanijos Victoru Basadre.

Šio trenerio vadovaujama komanda šiemet iškovojo LFF Supertaurę, bet „Optibet A lygos“ čempionate per 5 turus surinko tik 5 taškus ir šiuo metu užima 6-ąją vietą.

„Šiandien atsisveikinu su „Sūduva“ ir Marijampole. Mūsų keliai išsiskiria, bet noriu padėkoti kiekvienam, leidusiam man čia jaustis lyg namie. Ačiū prezidentui už suteiktą galimybę tapti šio puikaus klubo istorijos dalimi ir visiems, kurie kiekvieną dieną dirbo kartu – klubo darbuotojams, personalo nariams, žaidėjams. Dirbti su jumis buvo labai malonu, – atsisveikindamas sakė V. Basadre. – Ypatinga padėka – komandą visada palaikantiems aistruoliams, kurie yra klubo siela. Ačiū!”

Artimiausiu metu „Sūduvai“ vadovaus buvęs vyr. trenerio asistentas Eivinas Černiauskas. Pirmasis jo išbandymas prie komandos vairo laukia jau antradienį, kai 20 val. „Hikvision“ arenos manieže Marijampolės komanda priims Telšių „Džiugą“.