Pasirengimas sezonui užbaigtas pergale prieš bulgarus

Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ per paskutiniąsias kontrolines rungtynes Turkijoje nugalėjo Bulgarijos čempionato vidutinioką Plovdivo „Lokomotiv“ rezultatu 1:0 (0:0).

Pasipuoškite čempionišku „Sūduvos“ šaliku!

Vienintelį rungtynių įvartį 55 min. pelnė Rigino Cicilia, kuriam tai buvo pirmasis taiklus smūgis Marijampolės komandoje.

Pirmajame kėlinyje aikštėje vyko nervinga, lygi kova, o gerų progų pasižymėti nepavyko susikurti nei vienai komandai.

Po pertraukos, be R. Cicilios, „Sūduvoje“ įvarčius pelnyti galėjo Gersonas Acevedo ir Giedrius Matulevičius, bet pirmojo smūgis buvo per silpnas, o antrojo galva smūgiuotą ir į vartus skriejantį kamuolį numušė gynėjas.

Keletą kartų prie „Sūduvos“ vartų pavojų sukūrė ir „Lokomotiv“, bet išsigelbėti nuo pralaimėjimo varžovams nepavyko.

2018-ųjų „Sūduvos“ kalendorių galima įsigyti superfanas.lt arba parduotuvėje „Nuo pieštuko iki…“ (Gedimino g. 14, Marijampolė).

„Sūduvos“ komandoje rungtynes pradėjo Saulius Klevinskas, Algis Jankauskas, Povilas Leimonas, Aleksandaras Živanovičius, Andro Švrljuga, Vaidas Slavickas, Alassane’as N’Diaye, G. Acevedo, Domantas Antanavičius, Karolis Laukžemis ir Josipas Tadičius, o antrajame kėlinyje aikštėje dar pasirodė G. Matulevičius (46 min. pakeitė D. Antanavičių), R. Cicilia (52; K. Laukžemis), Julius Kasparavičius (70; J. Tadičius) ir Marko Iharošas (80; A. N’Diaye).

Pasirengimo 2018 metų sezonui laikotarpiu „Sūduva“ sužaidė 8 kontrolines rungtynes. Be „Lokomotiv“, 1:0 buvo nugalėta „Palanga“ ir tokiu pat rezultatu 3:1 įveiktos Samaros „Kryja sovetov“ bei „Jonavos“ ekipos. Rungtynės su „Liepaja“ ir Kosovo čempionato lyderiu „Llapi“ baigėsi 1:1, o Rygos RFS ir Zlino „Fastav“ komandoms buvo nusileista, atitinkamai, 3:4 ir 0:1.

2018 metų oficialių kovų sezoną „Sūduva“ pradės vasario 17-ąją rungtynėmis Marijampolėje dėl Supertaurės su Kauno „Stumbru“, o vasario 24-ąją tos pačios komandos dvikova toje pačioje vietoje turėtų pradėti ir A lygos sezoną.

2018 M. „SŪDUVOS“ ABONEMENTAS – GERIAUSIAS IR PIGIAUSIAS SPRENDIMAS TIKRAM FUTBOLO GERBĖJUI!

Abonementus galima įsigyti internetu arba visose bilietai.lt kasose!

*LFF Supertaurės rungtynėse abonementai negalios, šį mačą rengia ne „Sūduva“, o Lietuvos futbolo federacija.

Abonementų korteles galima atsiimti prieš kiekvienas rungtynes arenos bilietų kasose arba darbo dienomis 8.30-17.30 val. pardutuvėje „Nuo pieštuko iki….“ (Gedimino g. 14, Marijampolė).

Abonementų atsiėmimo tvarkaraštis:

Įsigijusieji abonementus iki vasario 12 dienos juos atsiimti galės nuo vasario 20 d.
Įsigijusieji iki vasario 19 d. – nuo vasario 24 d. (rungtynės su „Stumbru“)
Įsigijusieji iki kovo 2 d. – nuo kovo 8 d. (rungtynės su „Jonava“)
Įsigijusieji iki kovo 8 d. – nuo kovo 14 d. (rungtynės su „Žalgiriu“)
Įsigijusieji iki kovo 31 d. – nuo balandžio 5 d. (rungtynės su „Atlantu“)

„Sūduvos“ 2018 m. abonementų ir bilietų kainos

Abonementai (galioja A lygoje ir LFF taurės turnyre, suteikiama galimybė pirmiems įsigyti bilietus į Europos taurių turnyrų rungtynes su nuolaida dar prieš viešos prekybos pradžią) – 20 €

Bilietai į atskiras rungtynes

Išankstinė prekyba
D, E sektoriai – 3 €
Kiti sektoriai – 2 €

Išankstinė prekyba – lengvatiniai bilietai (50% nuolaida)
D, E sektoriai – 1,5 €
Kiti sektoriai – 1 €

Rungtynių diena (lengvatiniai bilietai neparduodami)
D, E sektoriai – 5 €
Kiti sektoriai – 3 €

Primename, kad „Sūduvos“ namų rungtynes A lygoje ir LFF taurės turnyre moksleiviai (12 metų ir jaunesni) gali stebėti nemokamai, o 50 proc. nuolaida taikoma vyresniems moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems.

Daugiau informacijos apie abonementus galima gauti el. paštu info@fksuduva.lt arba telefonu +37061547755.