Draugiškose rungtynėse iškovota pergalė prieš Plocko „Wisla”

Plocko „Wisla” 1-3 Marijampolės „Sūduva”

26′ [1-0]

38′ [1-1] G. Russo

65′ [1-2] M. Kdouh

90′ [1-3] V. Baranovskij

„Sūduva”: D.Bartkus (72′ D. Lastauskas), M.Činikas (81′ T. Klimavičius), M.Ugge, T.Snapkauskas, V.Bagdanavičius, K.Chvedukas (75′ M. Kardokas), M.Šoblinskas, G.Russo (58′ V. Baranovskij), M.Grigaravičius (76′ E. Puzara), A.Vaskela (61′ P. Kiselevskis), T.Radzinevičius (61′ M. Kdouh).

Komandos rungtynes pradėjo aukštu tempu. 5 rungtynių mnutę pirmąją pavojingą progą sukūrė Plocko „Wisla”, bet kelis „Sūduvos” gynėjus suklaidinęs Lenkijos klubo žaidėjas smūgiavo šalia vartų.

18 minutę pavojingą varžovų smūgį į viršutinį vartų kampą atrėmė Džiugas Bartkus, nukreipdamas kamuolį už galinės linojos. Teritorinė persvara rungtynių pradžioje priklausė „Wisla” ekipai.

25 minutę pavojingą baudos smūgį atliko Giorgio Russo, kurio smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

26 minutę po tolimo perdavimo iš aikštės vidurio, smūgiu galva „Wisla” pasiuntė kamuolį į Džiugo Bartkaus ginamus vartus.

38 minutę po užsitęsusios „Sūduvos” atakos Karolis Chvedukas perdavė kamuolį baudos aikštelėje buvusiam Giorgio Russo, po kurio smūgio kamuolys kliudęs skersinį atsidūrė vartuose.

Pirmąjam kėliniui artėjant į pabaigą Vilmantas Bagdanavičius smūgiu iš toli sudrebino varžovų vartų virpstą. Po pirmo kėlinio rezultatas išliko lygus – 1:1.

65 minutę Karolio Chveduko pavojingą tolimą smūgį atmušė varžovų vartininkas, bet pirmasis prie kamuolio suskubo, neseniai į aikštę po keitimo žengęs, Mohamad Kdouh ir pasiuntė kamuolį į tinklą išvesdamas „Sūduvą” į priekį.

Rungtynėms artėjant į pabaigą, įvarčio autorius Mohamad Kdouh patyrė traumą. Keitimų „Sūduva” jau nebeturėjo, todėl rungtynes baigė mažumoje.

Jau per teisėjo pridėtą laiką „Sūduva” surengė greitą ataką, kurią tiksliai užbaigė Valentin Baranovkij taip įtvirtindamas „Sūduvos” pergalę.

Rungtynės baigėsi „Sūduvos” pergale rezultatu 3:1.