Sezono starte – „Sūduvos” pergalė prieš vicečempionus

Panevėžio FA stadionas

Rungtynių teisėjas – Sergėjus Slyva

Pakruojo „Kruoja” 1-3 Marijampolės „Sūduva”

46′ [0-1] T. Radzinevičius

50′ [0-2] T. Radzinevičius

69′ [1-2] T. Birškys

90′ [1-3] M. Ugge (11 m.)

Startinės komandų sudėtys:

„Sūduva”: D. Bartkus, M. Živkovič, M. Ugge, N. Prebiračevič (72′ I. Tsyvilka), M. Kovačevič, A. Vaskela (45′ M. Šoblinskas), P. Kiselevskis, K. Chvedukas, V. Baranovskij (70′ A, Brokas), V. Šilėnas, T. Radzinevičius.

„Kruoja”: M. Matuzas, A. Mikaitis, V. Pocevičius, R. Beniušis, A. Bagočius, T. Birškys, M. Adamenko, E. Ie, Diogo, D. Stockis, A. Skroblas.

Pirmosios 2015 metų „Smscredit.lt A lygos” rungtynės Panevėžyje prasidėjo ramiai, abi komandos neskubėjo į puolimą ir didžiąją laiko dalį kontroliavo kamuolį savo aikštės pusėje.

Pirmame kėlinyje „sūduviečiai” turėjo kelias pavojingas progas prie „Kruojos” vartų, tačiau progų realizuoti nepavyko.

Pavojingiausią progą pirmame kėlinyje sukūrė „Kruoja”. Aikštės viduryje nesėkmingai sužaidus „Sūduvos” gynybos linijai vienas prieš vieną gynėją išbėgo Pakruojo klubo puolėjas Ričardas Beniušis. Puolėjas baudos aikštelės prieigose perdavė kamuolį komandos draugui, kuris iššoko prieš Džiugą Bartkų, tačiau „Kruojos” žaidėjo smūgis skriejo gerokai virš vartų.

Kėlinio pabaigoje po kontakto su „Kruojos” saugu Tomu Birškiu traumą patyrė Arminas Vaskela, kurį pakeitė Marius Šoblinskas.

Po pirmo kėlinio rezultatas išliko lygus – 0:0.

Antrasis kėlinys labai sėkmingai prasidėjo „Sūduvos” futbolininkams. 46 minutę Vaidotas Šilėnas atliko smūgį nuo kampinio atžymos, o sėkmingai į baudos aikštelę įkirtęs Tomas Radzinevičius „uždarė” komandos draugo perdavimą ir išvedė į priekį marijampoliečius. Vos po keturių minučių identišką įvartį vėl pelnė T. Radzinevičius ir padvigubino rezultatą.

69 minutę gerą perdavimą baudos aikštelėje gavo „Kruojos” saugas T. Birškys, kuris nestipriu, tačiau labai tiksliu smūgiu sušvelnino rezultatą.

72 minutę traumą patyrė „sūduviečių” vidurio gynėjas Nikola Prebiračevič. Po priverstinio keitimo aikštėje pasirodė gynėjas Ilya Tsyvilka.

Pakruojiškiams pelnius įvartį žaidimas tapo klampesniu, abiejų komandų veiksmuose netrūko klaidų. „Kruoja” dažniausiai stengdavosi atlikti tolimus perdavimus aukštiems atakuojantiems žaidėjams.

90 minutę prieš „sūduvietį” Marko Živkovič buvo prasižengta „Kruojos” baudos aikštelėje. Teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį, kurį tiksliai realizavo gynėjas Maximiliano Ugge.

Pirmos sezono rungtynės marijampoliečiams susiklostė sėkmingai, komanda iškovojo pergalę rezultatu 3:1.