Ne stipriausia sudėtimi rungtyniavusi „Sūduva“ įveikė „Nevėžį“

Kėdainių „Nevėžis“ 0-3 Marijampolės „Sūduva“
50‘ [0-1] A. Brokas
70‘ [0-2] M. Grigaravičius
76‘ [0-3] M. Kardokas

Marijampoliečiai rungtynes pradėjo tokia sudėtimi: J. Popiera (77‘ R. Mikalainis), A. Černius (46‘ K. Žukauskas), D. Isoda, T. Klimavičius (83‘ D. Plikis), M. Radzevičius, A. Brokas, M. Grigaravičius, M. Šoblinskas, D. Antanavičius, C. Martinez, M. Kardokas.

Šiandien „Sūduva“ rungtyniavo prieš LFF I lygos pirmenybėms besiruošiančius Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkus. Marijampoliečiai žaidė ne pajėgiausia sudėtimi, tačiau problemų tai nesukėlė.

„Sūduva“ nuo pat rungtynių pradžios ėmėsi iniciatyvos. Marijampoliečiai rezgė pozicines atakas, ilgai kontroliuodavo kamuolį, tuo tarpu „Nevėžio“ atakos neužsitęsdavo.

Jau pirmame kėlinyje marijampoliečiai turėjo ne vieną progą pelnyti įvartį, tačiau vis pritrūkdavo tikslumo baigiamosiose atakos stadijose.

Per pirmą kėlinį nei vienai komandai išsiveržti į priekį, rezultatas po pirmos rungtynių pusės buvo 0:0.

Antrame kėlinyje ilgai laukti įvarčio nereikėjo. Pirmąjį marijampoliečių įvartį šiose kontrolinėse rungtynėse pelnė saugas Audrius Brokas. „Sūduvietis“ pasinaudojo „Nevėžio“ gynėjų klaida ir perėmęs kamuolį nuginklavo vartininką.

70 minutę po puikaus reido kraštu įvartį įmušė Mindaugas Grigaravičius. Maždaug ties aikštės viduriu buvęs Markas Kardokas puikiai perdavė kamuolį į kraštą M. Grigaravičiui, kuris aplenkęs gynėją išbėgo vienas prieš vartininką ir pelnė antrąjį „Sūduvos“ įvartį.

76 minutę įvartį pelnė Markas Kardokas. Carlosas Martinezas dešiniajame atakos krašte suklaidino gynėją, įsiveržė į baudos aikštelę ir perdavė kamuolį M. Kardokui, kuriam beliko „uždaryti“ perdavimą.

Per likusį rungtynių laiką įvarčių pelnyta nebuvo. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė „Sūduvos“ pergalę rezultatu 3:0.

Primename, jog rytoj, taip pat Kėdainiuose, „Sūduva“ susitiks su Jonavos „Lietavos“ ekipa. Rungtynių pradžia 15 valandą.