„Sūduvos“ gynybos grandyje – du naujokai

„Sūduvos“ gynybos grandyje – du naujokai

Untitled-1

 

 

Marijampolės „Sūduva“ dėlioja paskutinius štrichus besiruošiant A lygos sezonui. Prieš aukščiausios Lietuvos futbolo lygos startą Marijampolės ekipa sulaukė papildymo gynybos grandyje. „Sūduvos“ spalvas artėjančiame sezone gins dar du naujokai.

 

Pirmasis iš jų Lietuvos futbolo gerbėjams žinomas patyręs gynėjas Radanhafas Abu Bakras. Iš Trinidado ir Tobago kilęs futbolininkas prieš keletą metų yra rungtyniavęs Lietuvoje bei kartu su Pakruojo „Kruoja“ tapo Lietuvos vicečempionu. Karjerą gimtinėje pradėjęs 195 centimetrų ūgio futbolininkas būdamas 22 metų amžiaus pusę sezono praleido Velso „Swansea City“ ekipoje, vėliau rungtyniavo Belgijoje ir Rusijoje.

 

Iš Rusijos gynėjas 2014 metais atvyko į Lietuvą ir po sėkmingo karjeros etapo „Kruojoje“ 30-metis gynėjas persikėlė rungtyniauti į antroje pagal pajėgumą Danijos lygoje rungtyniaujančią HB „Koge“ ekipą. Praėjusį sezoną R. Abu Bakras praleido Estijoje Silamaės „Kalev“ klube.

 

R. Abu Bakras yra kviečiamas į Trinidado ir Tobago nacionalinę rinktinę bei gindamas savo šalies spalvas yra sužaidęs 36 rungtynes bei pelnęs 2 įvarčius.

 

Antrasis „Sūduvos“ naujokas – 24 metų amžiaus gynėjas Henris Ndongas. Iš Gabono kilęs vidurio gynėjas futbolininko karjerą pradėjo gimtinėje ir žaidė savo gimtojo miesto Bitamo klube. 2012 metais gynėją pastebėjo bei sutartį pasiūlė antroje Prancūzijos lygoje rungtyniaujantis „Auxerre“ klubas.

 

H. Ndongas „Auxerre“ marškinėlius vilkėjo iki praėjusio sezono pabaigos ir antroje pagal pajėgumą lygoje sužaidė 25 rungtynes.

 

Gynybos grandies viduryje žaidžiantis futbolininkas anksčiau žaidė Gabono U-23 rinktinėje, o šiuo metu yra kviečiamas į nacionalinę šalies komandą bei joje yra sužaidęs 12 rungtynių.