„Sūduvą“ papildė puolėjas V. Hambo

Prie Lietuvos futbolo čempionės Marijampolės „Sūduvos“ prisijungė puolėjas iš Suomijos Vahidas Hambo.

24 metų futbolininkas augo Helsinkio HJK sistemoje, atstovavo įvairaus amžiaus Suomijos rinktinėms, buvo išvykęs į Genujos „Sampdoria“ ir „Brighton & Hove Albion“ akademijas.

2017-ųjų vasarą puolėjas grįžo iš Anglijos į gimtinę, o 2019-ųjų pradžioje persikėlė į Rumuniją – Džiurdžiu „Astra“ klubą. Vis dėlto vasarą sutartį su šia ekipa suomis nutraukė.

„Sūduvoje“ V. Hambo vilkės 9 numeriu pažymėtus marškinėlius.

V. Hambo su Lietuvos čempionais ketvirtadienį išvyko į Palangą, kurioje marijampoliečiai baigs pasirengimą penktadienį 19 val. Klaipėdoje vyksiančioms A lygos rungtynėms su vietos „Atlantu“.

Kitos „Sūduvos“ rungtynės vyks Marijampolėje antradienį (pradžia – 18.30 val.). Tai bus SHARP LFF taurės turnyro pusfinalio mačas su Vilniaus „Žalgiriu“.  Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt tinklalapyje ir kasose (Marijampolėje: MAXIMA XXX informacijos skyrius, V. Kudirkos g. 3; MAXIMA XX informacijos skyrius, Bažnyčios g. 38).

Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 2-5 eurus (senjorams, moksleiviams, studentams, neįgaliesiems taikomos nuolaidos), rungtynių dieną jie kainuos 5-7 eurus, o nuolaidos taikomos nebus.


ĮSIGYKITE BILIETĄ Į LIETUVOS DERBĮ DABAR!


Vaikai iki 12 metų imtinai į rungtynes įleidžiami nemokamai (būtina turėti amžių įrodantį dokumentą).

Dėl platesnės informacijos apie bilietus kviečiame kreiptis tel. 8 615 47755.