G. Sirgėdas pasirašė sutartį su „Sūduva“

G. Sirgėdas pasirašė sutartį su „Sūduva“

Vienas perspektyviausių Lietuvos futbolininkų – netrukus 24-ąjį gimtadienį švęsiantis Gratas Sirgėdas – pasirašė vieno sezono trukmės kontraktą su Lietuvos čempione Marijampolės „Sūduva“.

Saugas praeitą sezoną atstovavo „Kauno Žalgiriui“, kuriam per 24 rungtynes A lygoje pelnė 5 įvarčius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Panevėžietis išgarsėjo 2013 metais, kai Lietuvoje vykusiame Europos U-19 čempionato finaliniame etape per trejas rungtynes pelnė 3 įvarčius ir pasidalino rezultatyviausio turnyro žaidėjo titulą su portugalu Alexandre Guedesu bei olandu Anassu Achahbaru.

Po Europos čempionato futbolininkas pasirašė kontraktą su „Stuttgart“, tačiau Vokietijoje atsiskleisti nepavyko. To padaryti neleido ir traumos.

Dar 2013 metais G. Sirgėdas sulaukė kvietimo į Lietuvos vyrų rinktinę ir debiutavo joje per Pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Lichtenšteinu. Į nacionalinę komandą futbolininkas sugrįžo šiemet, kai buvo pakviestas rengtis baigiamosios Tautų lygos rungtynėms Rumunijoje ir Serbijoje. Per abu mačus „Sūduvos“ naujokas žaidė nuo pirmos iki paskutinės minutės.

G. Sirgėdas tapo 17-uoju futbolininku, pasirašiusiu kontraktą su „Sūduva“. Galiojančias sutartis su Lietuvos čempionais taip pat turi Ivanas Kardumas, Ignas Plūkas, Vaidas Slavickas, Andro Švrljuga, Marius Činikas, Algis Jankauskas, Aleksandras Živanovičius, Semiras Kerla, Povilas Leimonas, Jovanas Čadjenovičius, Danielis Offenbacheris, Ovidijus Verbickas, Robertas Vėževičius, Eligijus Jankauskas, Mihretas Topčagičius ir Sandro Gotalas.

Šiuo metu „Sūduvos“ komanda atostogauja, o į pirmąją treniruotę susirinks sausio 9-ąją.