Šeštadienį FK „Sūduva“ kviečia žaisti stalo futbolą, bendrauti ir pramogauti !

Šeštadienį FK „Sūduva“ kviečia žaisti stalo futbolą, bendrauti ir pramogauti !

FKSuduva jpg

 

Marijampolės futbolo klubas „Sūduva“ ir klubo fanai „Sūduvos Sakalai” artėjantį šeštadienį ( gegužės 31 dieną ) kviečia pasinerti į Marijampolės miesto dienų šurmulį bei pro akis nepraleisti „Sveikatingumo oazėje“ ( Prie Marijonų gimnazijos )  įsikūrusio futbolo kampelio.

 

Per šias dienas Marijampolės miesto gyventojams pasiūlysime įvarias pramogas – smūgiuojant į vartus laimėti įvairių prizų, žaisti stalo futbolo turnyruose, pabendrauti su komandos futbolininkais ir tiesiog praleisti gerą laiką su FK „Sūduva“.

 

Šeštadienį vyks keli „blic“  stalo futbolo turnyrai, o tarpe jų visi norintys galės pasivaržyti prie stalų poromis arba vienas prieš vieną.

 

Stalo futbolo turnyrai planuojami  šeštadienį 12, 15 ir 18 valandomis. Visi norintys dalyvauti ir laimėti puikių prizų ar išmėginti jėgas su „Sūduvos“ žaidėjais gali registruotis FK „Sūduva“ Facebook paskyroje, el. paštu k.skinkys@fksuduva.lt arba telefonu +37069395702. Dalyvio mokestis simbolinis – 2 litai.

 

Jeigu bus laisvų vietų, bus galimybė į turnyrus registruotis ir vietoje.

 

Miesto dienų metu bus prekiaujama ir FK “Sūduva” atributika bei JOMA aprangomis. Taip pat galėsite įsigyti ir naujųjų “Sūduvos” žaidėjų kortelių.

 

Taigi kviečiame visus “Sūduvos” gerbėjus, futbolo mylėtojus ir geram laiko praleidimui neabejingus žmones atvykti pas mus patirti puikių įspūdžių!

 

Visus kylančius klausimus rašykite FK “Sūduva” Facebook paskyroje, el.paštu k.skinkys@fksuduva.lt arba teiraukitės telefonu +37069395702.

 

Iki pasimatymo mieste!