E.Jankauskas jungiasi prie Slovakijos čempionato lyderių

E.Jankauskas jungiasi prie Slovakijos čempionato lyderių

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkas Eligijus Jankauskas nuo šiol atstovaus Slovakijos čempionato lyderiams – MŠK „Žilina“ klubui.

2016 metų vasarą į „Sūduvą“ atvykęs 18 – metis futbolininkas gavo daug galimybių atsiskleisti ir A lygoje sužaidė 16 rungtynių, per kurias pelnė 2 įvarčius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Taip pat žaidėjas atliko svarbų vaidmenį abejose klubo rungtynėse UEFA Europos lygos atrankoje su FC „Midtjylland“.

FK „Sūduva“ klubas aktyviai ieškojo 18 – mečiui futbolininkui potencialios naujos karjeros stotelės. Susidomėjimas iš MŠK „Žilina“ klubo buvo solidžiausias, todėl buvo nuspręsta sudaryti sąlygas dalyvauti būtent Slovakijos klubo peržiūroje. Treniruočių ir draugiškų rungtynių metu E.Jankauskas paliko teigiamą įspūdį, todėl FK „Sūduva“ ir MŠK „Žilina“ klubams liko susitarti dėl sutartį turinčio žaidėjo perėjimo salygų.

Klubo prezidentas Vidmantas Murauskas:
„Marijampolės „Sūduva“ yra suinteresuota kiekvieno žaidėjo tobulėjimu ir augimu. Tai yra ir geros sąlygos rungtyniauti Marijampolėje, ir galimybių užsienyje paieška visiems tam potencialio turintiems klubo žaidėjams. E.Jankausko atveju turėjome siekiamybę, kad į užsienio klubą jis vyktų kaip potencialus pagrindinės komandos žaidėjas. Atvejis su MŠK „Žilina“ šį reikalavimą atitiko, todėl dabar viskas yra paties žaidėjo rankose. Belieka palinkėti jam sėkmės ir pasakyti ačiū už žaidimą „Sūduvoje.“