A.Dubickas taip pat toliau žais gimtojo miesto komandoje

A.Dubickas taip pat toliau žais gimtojo miesto komandoje

Dar vienas marijampolietis – Augustas Dubickas – toliaus žais „Sūduvoje“. Marijampolės futbolo klubas pasirašė naują sutartį su 22 metų vidurio gynėju.

Futbolininkas „Sūduvoje“ buvo registuotas dar 2021 metais, tačiau „Optibet A lygoje“ pirmą kartą į aikštę žengė šiemet. 2023-aisiais elitinėje šalies lygoje marijampolietis sužaidė 24 rungtynes, dar 3 kartus pasirodė aikštėje per LFF taurės turnyro dvikovas.

„Praeitas sezonas, manau, susiklostė patenkinamai, jautėsi, kad komanda yra vienas kumštis, visada buvome vienas už kitą – tiek aikštėje, tiek už jos ribų. Rūbinėje atmosfera buvo puiki, tai buvo vienas didžiausių šio sezono privalumų ir, mano nuomone, tai atsispindėjo rezultatuose, – sakė A. Dubickas. – Apie savo žaidimą galiu pasakyti, kad visada galima geriau, bet sezonas, kaip pirmas aukščiausioje lygoje, man, manau, buvo neblogas, dažnai sulaukdavau trenerių pasitikėjimo. Tiesa, šiek tiek kišo koją patirtos traumos, tikiuosi kitą sezoną pavyks jų išvengti.“

Marijampolietis sako, kad žaisti gimtojo miesto komandoje jam yra tikras malonumas.


BŪK KARTU SU „SŪDUVA“ 2024 METAIS!


„Esu viskuo patenkintas, visos sąlygos tobulėjimui yra puikios. Savas miestas, sava komanda, kurią palaikiau būdamas vaikas, todėl žaisti „Sūduvoje“ yra vienas malonumas. Kito sezono tikslas yra būti aukščiau turnyro lentelėje nei šiemet ir džiuginti rezultatais aistruolius, – kalbėjo futbolininkas. – Asmeniškai noriu kuo daugiau prisidėti prie komandos rezultatų. Be to, gynėjams, kaip ir vartininkams, yra svarbu turėti kuo daugiau „sausų“ vartų!“

„Sūduva“ pasirengimą naujam sezonui pradės sausio viduryje, o komandos aistruoliai jau dabar gali įsigyti 2024 metų klubo narystes ir abonementus.