Vilniuje patirtas pralaimėjimas

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai per A lygos 9 turo rungtynes Vilniuje pralaimėjo „Žalgiriui“ 0:4 (0:1).

Pirmajame kėlinyje aikštėje vyko lygi kova, gerų progų pasižymėti ilgai neturėjo nė viena komanda. 37 min. sėkmė nusišypsojo varžovams, kai Giedrius Matulevičius, nutraukdamas greitos atakos metu atliktą perdavimą, nukreipė kamuolį į savus vartus.

Po pertraukos daug aštresnės buvo „Žalgirio“ atakos, o dvi iš jų – 63 ir 70 min. baigėsi įvarčiais.

Tik tuomet „Sūduvai“ pavyko surengti keletą pavojingesnių atakų, bet komandos puolėjams kaskart trūko sėkmės.

Taškas rungtynėse buvo padėtas prieš pat finalinį teisėjo švilpuką, kai varžovai sėkmingai atliko baudos smūgį ir dar labiau padidino savo persvarą.

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais liepos 15 d. 19 val. Kretingoje su „Minija“. Tai bus 2020 m. „Hegelmann“ LFF taurės turnyro aštuntfinalio mačas.