Vilniuje – kovingos „Sūduvos“ B komandos lygiosios

Marijampolės „Sūduvos“ B ekipa per LFF II lygos Pietų zonos 3 turo rungtynes Vilniuje su vietos „Viltimi“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Elvio Žaldario nuotrauka

„Sūduvos B“ sudėtis: Vilius Stebrys, Modestas Vainikaitis, Tautvydas Burdzilauskas, Vakaris Kalėda, Simas Venckevičius, Arnas Paura, Justas Paškauskas (46, Ernestas Burdzilauskas), Renatas Banevičius, Matas Miškinis (46, Paulius Kuconis), Tomas Raštutis, Ignas Raštutis.

LFF II LYGOS PIETŲ ZONOS TVARKARAŠTIS IR LENTELĖ

Pirmajame kėlinyje aktyvesni buvo aikštės šeimininkai, keletą kartų jie pavojingai įsiveržė į mūsų ekipos baudos aikštelę, tačiau sukelti didesnio pavojaus Viliaus Stebrio ginamiems vartams nesugebėjo – kaskart paskutinę akimirką sėkmingai sužaisdavo gynėjai.

Tuo metu marijampoliečių atakoms taip pat trūko aštrumo.

Po pertraukos žaidimas pasikeitė mažai, tačiau „Sūduva“ ėmė dažniau lankytis prie „Vilties“ vartų.

Vis dėlto įvartis 75 min. krito būtent į „Sūduvos“ jaunimo vartus. Gynėjas, išmušdamas kamuolį nuo savo vartų, pataikė į komandos draugo ranką, o arbitras nusprendė, kad šis epizodas yra vertas baudinio. „Vilties“ puolėjas proga pasinaudojo ir išvedė savo komandą į priekį.

Marijampоliečiai besivejančiųjų vaidmenyje buvo neilgai. Po varžovo pražangos 80 min. Paulius Kuconis perdavė kamuolį į baudos aikštelę, o ten aukščiau už visus iššokęs Tomas Raštutis galva nukreipė kamuolį į vartus.

Per likusį laiką pavojingesnės buvo „Sūduvos“ ekipos atakos, tačiau pelnyti pergalingo įvarčio nepavyko – mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Kitas rungtynes „Sūduva B“ žais liepos 13 d. 20 val. Marijampolės „Hikvision“ arenoje su Panevėžio „Ekranu“.