V. Čeburinas: „Tikime savimi“

Marijampolės „Sūduva“ šį vakarą 20 val. 30 min. „Arvi“ arenoje stos į kovą su Belgrado „Crvena zvezda“ per Čempionų lygos atrankos II etapo atsakomąsias rungtynes. Pirmųjų rungtynių Serbijos sostinėje rezultatas (0:3) Lietuvos čempionams palieka mažai vilčių žengti į kitą etapą, tačiau „Sūduva“ stengsis sukurti dar vieną staigmeną.

„Varžovai yra stipri komanda, jie mums išvykoje įmušė triskart. Tačiau yra atsakomosios rungtynės, laukia dar 90 minučių, per kurias reikia stengtis grąžinti skolą, – optimistiškai prieš rungtynes kalbėjo „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas. – Tikime savimi, todėl niekas dar nėra prarasta. Taip, skirtumas didelis, tačiau tai yra futbolas.“

Apie galimus taktinius pasikeitimus komandos žaidime „Sūduvos“ strategas, tradiciškai, nenorėjo kalbėti.

„Viską pamatysite aikštėje“, – šyptelėjo V. Čeburinas.


PALAIKYKITE „SŪDUVĄ“ PER ATSAKOMĄSIAS RUNGTYNES SU „CRVENA ZVEZDA“! ĮSIGYKITE BILIETĄ DABAR! 


Tuo metu „Crvena zvezda“ vyriausiasis treneris Vladanas Milojevičius taip pat tvirtino, kad jo komanda atsipalaiduoti neketina.

„Pirmąsias rungtynes mes pamiršome ir atsakomosioms rengėmės taip, lyg rezultatas būtų 0:0, – sakė serbų treneris. – Futbole nieko nebūna garantuoto, kol kas sužaidėme tik pirmąjį kėlinį. „Sūduva“ įmušė 3 įvarčius APOEL, eliminavo iš turnyro šį didelį biudžetą turintį klubą, neatsitiktinai yra ir Lietuvos čempionė. Gerbiame savo varžovus.“

V. Milojevičius taip pat pažymėjo, kad jam malonu atvykti į stadioną, kuriame Serbijos 19-mečių rinktinė tapo Europos čempione. Sutapimas, kad Marijampolės „Arvi“ arenoje tai įvyko lygiai prieš 5 metus – 2013 metų rugpjūčio 1 dieną.