V. Čeburinas: „Tai nebuvo lengvas pasivaikščiojimas“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po savo auklėtinių pergalės prieš „Kauno Žalgirį“ 5:0 tvirtino, kad rungtynės nebuvo tokios lengvos, kaip gali atrodyti žinant vien rezultatą.

„Nesakyčiau, kad rungtynės buvo paprastos. Mes labai rimtai joms rengėmės, o varžovai mums pateikė šiokių tokių netikėtumų- starto sudėtyje tikėjomės pamatyti kiek kitus žaidėjus. Vis dėlto pavyko greitai įmušti du įvarčius, nes nuo pirmųjų minučių sukūrėme spaudimą, nereikėjo įsisiūbuoti, nebuvo varžovų galimybių tikrinimo. Iš karto primetėme savo žaidimą, puolėme didelėmis pajėgomis, tačiau varžovai kandžiojosi. Jie turėjo progų įmušti, mus ne kartą gelbėjo vartininkas. Negaliu sakyti, kad tai buvo pasivaikščiojimas“, – po mačo kalbėjo V. Čeburinas.

Treneris taip teigė tikįs, kad jo komanda prieš šeštadienį vyksiantį dar vieną susitikimą su „Kauno Žalgiriu“ neatsipalaiduos.

„Varžovai rengė rimtas atakas, pakankamai gerai gynėsi, žaidėjai tai supranta. Vis dėlto kiekviena komanda žaidžia tiek, kiek jai leidžia varžovai, todėl reikės maksimalaus susikaupimo“, – kalbėjo „Sūduvos“ strategas.

V. Čeburinas teigiamai atsiliepė ir apie komandoje debiutavusį Sergio Semedo.

„Sunku įsilieti į naują kolektyvą, todėl suteikime šiokią tokią nuolaidą. Jam kėlėme užduotį organizuoti ir gynybą, ir puolimą, buvo teigiamų momentų, bet buvo ir klaidų. Nurašykime tai debiutui, įspūdis apie S. Semedo žaidimą liko teigiamas“, – sakė V. Čeburinas.

Paklaustas apie Jeremy Manzorro traumą, treneris teigė nežinąs traumos priežasčių, bet tikįs, kad prancūzas į rikiuotę sugrįš per porą savaičių.

„Atrodė, niekas negresia, bet ėmė ir atsitiko. Nežinome, kodėl. Gal nuovargis susikaupė, gal kokia sena trauma… Yra daug galimų faktorių. Tikimės, kad po poros savaičių Jeremy dirbs su komanda“, – teigė „Sūduvos“ treneris.

Sūduva“ artimiausias rungtynes žais spalio 14-ąją išvykoje su tuo pačiu „Kauno Žalgiriu“, kuris Marijampolėje jau prarado net teorines galimybes pakilti iš paskutinės vietos A lygoje.

Spalio 17-ąją marijampoliečiai dar žais išvykoje su „Jonava“, o į gimtąjį stadioną sugrįš spalio 22-ąją ir susikaus su Vilniaus „Žalgiriu“.

Aistruoliai gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

MŪŠIS, KURIO NEGALIMA PRALEISTI!!!