V. Čeburinas: „Stengsimės kuo geriau pasirodyti Europos lygoje“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po rungtynių Belgrade su „Crvena zvezda“ piktinosi dėkojo komandai už kovą iki paskutinės akimirkos.

„Puikiai supratome varžovų pajėgumą, tačiau turėjome savo galimybių. Deja, nepavyko jomis pasinaudoti, – spaudos konferencijoje kalbėjo treneris. – Mes supratome ir tikėjomės, kad „Crvena zvezda“ nuo pirmųjų akimirkų kurs didelį spaudimą. Vis dėlto padėtis susiklostė taip, kad mes praleidome įvartį.

Greitai praleistas įvartis visada turi neigiamos įtakos praleidusiai komandai, o įmušusiai tampa pozityvo užtaisu. Vis dėlto mes net ir po antro praleisto įvarčio stengėmės perlaužti rungtynių eigą, lankėmės ir varžovų baudos aikštelėje, tačiau įmušti nepavyko.

Esu dėkingas savo žaidėjams, kad net ir po tokios rimtos komandos draugo traumos nenuleido rankų, liko maksimaliai susikaupę ir toliau siekė teigiamo rezultato.

Mes bandėme kurti spaudimą, tačiau „Crvena zvezda“ puikiai gynėsi ir rengė labai pavojingas kontratakas. Abi komandos paeiliui pataikė į skersinį, mūsų žaidėjai buvo maksimaliai susitelkę kovai, esu jiems už tai dėkingas. Įvartį įmušėme, bet tuomet baigėsi rungtynių laikas.

Linkiu Belgrado komandai sėkmės toliau kovojant Čempionų lygoje. Mes, deja baigiame savo pasirodymą šiame turnyre, dabar stengsimės kuo toliau nužygiuoti Europos lygoje.“

Taip pat V. Čeburinas reikalavo griežtos bausmės Vaidą Slavicką traumavusiam žaidėjui.

„Labai blogai, kad žaidėjai patiria tokias traumas. Esu tikras, kad už tai atsakingi asmenys skirs griežtą bausmę, tačiau norėtųsi, kad diskvalifikacija būtų iki to laiko kol į aikštę nesugrįš traumuotas futbolininkas. Kad taip besielgiantis žaidėjas nežaistų futbolo, – kalbėjo treneris. -Traumuotas žaidėjas negalės žaisti gal metus, gal dvejus, klausimas, ar iš viso galės žaisti?“