V. Čeburinas: „Rungtynės buvo visiškai kitokios“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės per pirmąsias 2018 metų A lygos rungtynes prieš Kauno „Stumbrą“ 2:0 sakė, kad rungtynės buvo visiškai kitokios nei prieš savaitę per dvikovą dėl Supertaurės, kai „Sūduva“ laimėjo 5:0.

„Sveikinu visus čempionato pradžios proga, greitai prabėgo laikas, – po rungtynių nusišypsojo čempionų strategas. – Prieš savaitę žaidėme tarpusavyje, lyg ir pajutome vieni kitus, tačiau šiandien rungtynės buvo visiškai kitokios. Mes buvome išanalizavę „Stumbro“ klaidas, jie – mūsų, todėl žaidimas vyko kitaip. Pirmajame kėlinyje šiokių tokių progų pasižymėti turėjome, tačiau rimto pavojaus sukelti nesisekė. Varžovai gerai judėjo, uždengdavo zonas, kuriomis mes norėjome naudotis. Pirmojo kėlinio rezultatas 0:0 buvo dėsningas.“

Vis dėlto po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė, o Karolio Laukžemio ir Gersono Acevedo pelnyti įvarčiai atnešė pergalę.

„Antrajame kėlinyje padidinome apsukas, ėmėme dažniau lankytis varžovų aikštės pusėje, prie jų vartų, spaudėme, kūrėme įtampą. Persigrupavome, prisiderinome prie varžovų, todėl ir pavyko įgyti pranašumą, kuris lėmė pirmąjį įvartį, vėliau – antrąjį“, – taip antrąją rungtynių dalį apibūdino V. Čeburinas.

„Sūduvos“ treneriai ir žaidėjai prieš rungtynes nuolat kartojo, kad lengva pergalė per rungtynes dėl Supertaurės nieko nereiškia, tačiau V. Čeburinas mano, kad tai vis tiek veikė komandą.

„Šiandien darėme daug klaidų. Taip, sezono pradžia, tačiau komandos branduolys liko iš pernai, tad trūksta ne susižaidimo. Vis tik jaučiasi sezono pradžios įtaka, yra jaudulio. Jautėsi ir to rezultato 5:0 įtaka, nors žaidėjams sakėme, kad jį reikia pamiršti. Supertaurė ir čempionatas yra visiškai skirtingi dalykai, tačiau tai vis tiek paliko savo pėdsaką, tai jautėsi“, – tvirtino „Sūduvos“ strategas.

Tuo metu „Stumbro“ vyriausiasis treneris Mariano Barreto po mačo visą dėmesį skyrė teisėjams, jo nuomone, neskyrusiems dviejų 11 metrų baudinių į „Sūduvos“ vartus.

„Manau, Lietuvoje kai kurie klubai negali mušti baudinių“, – taip po rungtynių kalbėjo portugalas.

2018 metais „Sūduva“ savo arenoje sužais mažiausiai 16 rungtynių A lygoje ir LFF taurės turnyre, daugiausiai – 19 (priklausomai nuo po 4 ratų A lygoje užimamos vietos ir LFF taurės turnyro burtų; būtent tiek sužaista 2017 metais).

2018 M. „SŪDUVOS“ ABONEMENTAS – GERIAUSIAS IR PIGIAUSIAS SPRENDIMAS TIKRAM FUTBOLO GERBĖJUI!

Abonementus galima įsigyti internetu arba visose bilietai.lt kasose!

Abonementų korteles galima atsiimti prieš kiekvienas rungtynes arenos bilietų kasose arba darbo dienomis 8.30-17.30 val. pardutuvėje „Nuo pieštuko iki….“ (Gedimino g. 14, Marijampolė).

Abonementų atsiėmimo tvarkaraštis:

Įsigijusieji abonementus iki vasario 12 dienos juos atsiimti galės nuo vasario 20 d.
Įsigijusieji iki vasario 19 d. – nuo vasario 24 d. (rungtynės su „Stumbru“)
Įsigijusieji iki kovo 2 d. – nuo kovo 8 d. (rungtynės su „Jonava“)
Įsigijusieji iki kovo 8 d. – nuo kovo 14 d. (rungtynės su „Žalgiriu“)
Įsigijusieji iki kovo 31 d. – nuo balandžio 5 d. (rungtynės su „Atlantu“)

„Sūduvos“ 2018 m. abonementų ir bilietų kainos

Abonementai (galioja A lygoje ir LFF taurės turnyre, suteikiama galimybė pirmiems įsigyti bilietus į Europos taurių turnyrų rungtynes su nuolaida dar prieš viešos prekybos pradžią) – 20 €

Bilietai į atskiras rungtynes MANIEŽE

Išankstinė prekyba
Visi sektoriai – 2 €

Išankstinė prekyba – lengvatiniai bilietai (50% nuolaida)
Visi sektoriai – 1 €

Rungtynių diena (lengvatiniai bilietai neparduodami)
Visi sektoriai su Vilniaus „Žalgiriu“ – 5 € (įsigykite pigesnį bilietą dabar)