V. Čeburinas: „Padarėme per daug klaidų“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po pralaimėjimo Kauno „Stumbrui“ 0:2 kalbėjo apie per didelį kiekį čempionų klaidų ir pavykusį varžovų žaidimo planą.

„Nepavyko įgyvendinti nieko iš to, ką norėjome. Pirmajame kėlinyje kontroliavome kamuolį, tačiau šiais laikais tai nieko nereiškia, – po rungtynių kalbėjo „Sūduvos“ strategas. – Varžovai visada puikiai ramino žaidimą, pauzės visada tęsėsi ilgiau nei reikėtų. Tai leido jiems įgyvendinti savo kontratakomis paremtą planą. Jų planas pasiteisino dar ir todėl, kad mes padarėme labai daug klaidų.

Ypač antrajame kėlinyje, nors netrūko mūsų klaidų ir pirmajame. Varžovai įmušė du įvarčius dėl mūsų klaidų ir dėl to, kad laikėsi savo plano. Reikia analizuoti, nagrinėti rungtynės, taisyti klaidas ir judėti pirmyn.“

Pasak V. Čeburino, komandai nenaudinga buvo ir rinktinių pertrauka.

„Kažkiek gal jau eidami į aikštę galvojome, kad jau laimėjome. Nemanau, kad nenusiteikėme, bet padarėme per daug klaidų, kurios atvedė prie tokių pasekmių“, – sakė treneris.

Balandžio 7 dieną 19 val. „Sūduva“ išvykoje susitiks su principiniu varžovu Vilniaus „Žalgiriu“, o komandai negalės padėti vidurio gynėjas Semiras Kerla, per mačą su „Stumbru“ dėl paskutinės vilties pražangos pašalintas iš aikštės.

Ruošimės rungtynėms ir žaisime. Turime ir keletą žaidėjų su mikrotraumomis, tačiau komandoje turime pakankamai futbolininkų, yra kam žaisti, – netekties nesureikšmino V. Čeburinas. – „Žalgiris“ yra tiesioginis mūsų konkurentas, geras dirgiklis, žaisime išvykoje, laikas parodys, kaip seksis.“