V. Čeburinas: „Laimime ir džiaugiamės kartu su mus palaikančiais žmonėmis“

„Sūduvos“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės SHARP LFF taurės finale prieš Gargždų „Bangą“ sakė, kad jo auklėtiniai labai rimtai rengėsi kovai dėl trofėjaus.


Bilietais į artimiausias „Sūduvos“ namų rungtynes pasirūpinkite iš anksto!
2019-10-02 „Sūduva“ – „Palanga“
2019-10-05 „Sūduva“ – „Panevėžys“
2019-10-26 „Sūduva“ – „Žalgiris“


„Ruošėmės rungtynėms labai rimtai. Negalėjo būti kalbos apie varžovų neįvertinimą. „Bangos“ komanda turi savo braižą, pasiruošė tam tikrų naujų taktinių dalykų, – kalbėjo V. Čeburinas – Esminis dalykas, kad šiandien aikštėje „Sūduva“ komanda, kuri buvo užtikrinta, pasitikinti savo jėgomis. Varžovas ne viską mums leido, nes jie rimtai pasiruošė rungtynėms. Bet nesuteikėme daug šansų varžovams. Buvo 2-3 rimtos kontratakos. To iš varžovų tikėjomės – kad jie daugiau atiduos iniciatyvą, daugiau žais savo aikštės pusėje.“

Pirmą kartą taurės finale kovėsi komandos iš skirtingų lygų – I lygos atstovė „Banga“ ir A lygos čempionė „Sūduva“. V. Čeburino nuomone, šie lygių skirtumai išryškėjo po pertraukos.

„Komandų meistriškumo skirtumas buvo matomas. Galbūt ne iš karto, ne pirmas 25-30 minučių, nes varžovai buvo maksimaliai susikaupę. Antrajame kėlinyje labiau pamatėme meistriškumo skirtumą“, – teigė treneris.

Marijampolės ekipa iškovojo trečiąjį trofėjų per pastaruosius metus. Praėjusių metų pabaigoje „Sūduva“ triumfavo A lygoje, o prieš sezoną laimėjo Supertaurę.

„Trofėjus visada svarbus – ar tai būtų penktas, ar dešimtas, ar dvidešimtas. Tai svarbu komandai, žaidėjams, miestui. Mums palaikė tikrai didelis aistruolių skaičius. Dėkui jiems, nes žaidžiame dėl jų, norime suteikti jiems džiaugsmo“, – sakė V. Čeburinas.