V. Čeburinas: „Laikas parodys, kas yra kas“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės prieš „Palangą“ 5:0 (2:0) pažymėjo, kad rungtynių pradžia komandai nebuvo labai gera.

„Rungtynių pradžioje jautėsi kažkoks nepasitikėjimas, net nervingumas dėl to, kad nepavyksta daryti tai, ką mes norėjome daryti. Praleidome ir labai pavojingą kontrataką. Šaunuoliai vyrai, kad susikaupė, persilaužė ir pademonstravo gerą futbolą. Pirmąjį kėlinį užbaigėme geru rezultatu ir teigiamomis emocijomis. Per pertrauką pasikalbėjome apie savo planus, kiek persirikiavome ir pasiekėme gerą rezultatą. 5:0 gal ir daug, bet reikia pripažinti, kad „Palanga“ yra gera komanda, stengiasi žaisti futbolą“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Pirmuosius 2 savo įvarčius „Sūduvai“ per šias rungtynes pelnė Sandro Gotalas, tačiau treneris teigė, kad puolėjui dar reikia laiko.

„Rungtynių pradžia jam nebuvo labai gera, trūko teisingų veiksmų. Tiesiog reikia daugiau laiko, kad suprastum komandos draugus, reikalavimus, kuriuos keliame. Vis dėlto 2 įvarčius įmušti taip pat nėra paprasta, juo labiau, kad „Palanga“ tikrai gerai gynėsi. – aiškino futbolo specialistas. – Pirmasis įvartis buvo žaidėjo asmeninio meistriškumo rezultatas, o antrasis – tikras puolėjo įvartis.“

Taip pat V. Čeburinas gerai atsiliepė ir apie Gersoną Acevedo, kuriam pavyko uždirbti 11 metrų baudinį ir pelnyti įvartį.

„Jis gerai įsijungė į žaidimą, gerai kontroliavo kamuolį, tai iš karto leido įgyti didesnį pranašumą aikštės viduryje. Futbole tai yra itin svarbu“, – sakė „Sūduvos“ strategas.

Kitas rungtynes Lietuvos čempionai žais rugsėjo 21-ąją 20 val. Vilniuje su titulą susigrąžinti siekiančiu „Žalgiriu“.

„Šiandien išbandėme kai kuriuos derinius, kiek kitokį planą, ruošiamės, – apie artėjančią dvikovą sakė V. Čeburinas. – Laikas parodys, kas yra kas.“

Tuo metu „Palangos“ vyriausiasis treneris Valdas Trakys apgailestavo dėl savo žaidėjų asmeninių klaidų, kurios lėmė pirmuosius praleistus įvarčius: