V. Čeburinas: „Kova dėl titulo bus dar labiau įtempta“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po lygiosiomis 1:1 pasibaigusių rungtynių išvykoje su „Kauno Žalgiriu“ apgailestavo dėl antrojo kėlinio pabaigoje turėtų galimybių įvarčiui pelnyti, kuriomis, deja, nepavyko pasinaudoti.

„Rungtynės buvo labai kovingos, pirmajame kėlinyje pavykdavo priartėti prie varžovų vartų, bet nesugebėdavome susikurti galimybių lemiamiems smūgiams, nelabai supratome, kaip įveikti tokią tankią gynybą, – po mačo kalbėjo treneris. – Antrajame kėlinyje pradėjome žaisti produktyviau. Daugiau kontroliavome kamuolį, mums priklausė iniciatyva, stengėmės anksti užmegzti kovą spausdami varžovus. Dažnai tai sekėsi gerai, nors varžovams kartais ir pavykdavo surengti kontratakas. Įmušėme gražų įvartį, o po jo prasidėjo judėjimas dviem kryptimis. Varžovai rizikavo, bet savo pasiekė – įmušė įvartį. Aiškinsimės, kodėl taip atsitiko. Vėliau turėjome galimybių viską vėl pasukti sau naudinga linkme, bet tai varžovai sėkmingai sužaisdavo, tai mes nesėkmingai, todėl rungtynės taip ir baigėsi.“

Po šių rungtynių „Sūduvos“ pranašumas prieš Vilniaus „Žalgirį“ turnyro lentelėje sumažėjo iki 3 taškų, daug kas teigia, kad kova dėl titulo prasideda iš naujo, tačiau Lietuvos čempionų treneris situaciją vertina kiek kitaip.

„Kova dėl titulo nuo 1 turo nebuvo pasibaigusi. Kartais atitrūkdavome, kartais padėtis išsilygindavo, tačiau kova niekada nesibaigė. Tiesiog dabar padėtis bus dar labiau įtempta“, – sakė V. Čeburinas.

Tuo metu „Kauno Žalgirio“ vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas tvirtino, kad galutinis rezultatas yra dėsningas.