V. Čeburinas: „Gal ims sektis ir srityje, kuriai skiriame daug dėmesio“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės Klaipėdoje prieš „Atlantą“ 5:2 (2:1) svarstė, kad galbūt pagaliau komandai ims sektis mušti įvarčius po standartinių padėčių. Uostamiestyje taip buvo pelnyti 4 iš 5 įvarčių.

Įsigykite pirmąjį žurnalo #MesSūduva numerį! Leidiniu prekiaujama parduotuvėje „Nuo pieštuko iki…“ (Gedimino g. 14, Marijampolė) arba internete nuopiestukoiki.lt

„Gal ims šypsotis sėkmė ir toje srityje, kuriai skiriame daug dėmesio. Kai viską atliekame teisingai, varžovams kyla akivaizdi grėsmė“, – sakė treneris.

Vis dėlto rungtynių pradžia nebuvo tokia, kokios „Sūduva“ norėjo. Klaipėdiečiai anksti įmušė įvartį.

„Aišku, nesirengėme tokiam scenarijui, – pripažino V. Čeburinas. – Žioptelėjome ir praleidome įvartį. „Atlantas“ daugiau laiko leido gynyboje, todėl stengėsi rengti greitas kontratakas. Taip vėliau praleidome ir antrą kartą. Jie laikėsi savo plano, įmušė 2 įvarčius, reiškia, planas veikė.“

Praleidę įvartį marijampoliečiai greitai atsitiesė, o po pertraukos aikštėje visiškai dominavo ir nesuteikė varžovams galimybių net pagalvoti apie išsigelbėjimą nuo pralaimėjimo.

„Pirmame kėlinyje labiau norėjome prasiveržti viduriu, tačiau ten buvo tiršta. Per pertrauką tiesiog pasikalbėjom apie esminius dalykus, kurių mums nereikia daryti. Antrajame kėlinyje visiškai užėmėme centrinę zoną, nors įvarčius mušėme įvairiais būdais“, – sakė treneris.