V. Basadre: „Kaip pirmosioms rungtynėms, įspūdžiai – teigiami“

V. Basadre: „Kaip pirmosioms rungtynėms, įspūdžiai – teigiami“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Victoras Basadre po pirmųjų 2022 metų kontrolinių rungtynių (0:1 su Suvalkų „Wigry“) teigė, kad liko patenkintas tuo, ką išvydo.

Marijampolės ekipai per pirmąjį jėgų išbandymą dėl įvairių priežasčių negalėjo padėti būrys vyresnių žaidėjų, o mačą su „Wigry“ pradėjo Vilius Stebrys, Žygimantas Baltrūnas, Justinas Januševskis, Aleksandras Živanovičius, Modestas Vainikaitis, Giedrius Matulevičius, Levanas Mačarašvilis, Ernestas Burdzilauskas, Jevgenas Protasovas, Matas Miškinis ir Kule Mbombo. Antrajame kėlinyje į aikštę žengė dar keletas jaunų žaidėjų – 16-mečiai Justas Paštukas (pakeitė M. Miškinį), Tautvydas Burdzilauskas (Ž. Baltrūnas) ir Simas Venckevičius (A. Živanovičius), 20-metis Linas Zingertas (K. Mbombo) bei peržiūroje dalyvavęs 18-metis kamerūnietis Vini Lontsi (L. Mačarašvilis).

„Mums tai buvo pirmosios kontrolinės rungtynės po vos 11 treniruočių. Didžioji dalis įspūdžių – teigiami, – po mačo teigė V. Basadre. – Turėjome daug jaunų žaidėjų, kai kas bando jėgas peržiūroje. Visi stengėsi parodyti, ką gali geriausio. Džiaugiuosi tuo, kaip dirbome ir žaidėme aikštėje. Varžovai žaidžia Lenkijos II lygoje, bet jie treniruojasi visą mėnesį, yra pajautę žaidimo ritmą. Jie šiame etape turėtų atrodyti geriau už mus, tačiau aikštėje taip nebuvo. Manau, buvome verti lygiųjų, turėjome keletą galimybių įmušti, tačiau nepavyko.“

Kalbėti išsamiau apie atskirus žaidėjus treneris, tradiciškai, nenorėjo.

„Net ir čempionato metu to nedarau. Futbolas yra komandinis žaidimas, o atskiri žaidėjai kartais žaidžia geriau, kartais – prasčiau, – sakė treneris. – Šiandien esu visais patenkintas. Šiomis aplinkybėmis, kai dalis žaidėjų laukia sugrįžimo į aikštę, visi pasirodė gerai.“

Antrąsias kontrolines rungtynes Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže „Sūduva“ žais sausio 30 d. (sekmadienį) 14 val. su Telšių „Džiugu“.


BILIETAI Į RUNGTYNES
2022 metų „Sūduvos“ abonementai (35€; vasario 1 d. kaina didės)
Sausio 30 d. 14:00 „Sūduva“ – Telšių „Džiugas“ (3-5€)