V.Bagdanavičius: „Būtų gerai kuo greičiau įmušti įvartį“

V.Bagdanavičius: „Būtų gerai kuo greičiau įmušti įvartį“

SMarijampolės „Sūduvos“ futbolininkai „Smscredit.lt A lygos“ rungtynėse šeštadienį susitiks su Tauragės „Tauro“ komanda. Fksuduva.lt apie būsimas rungtynes ir padėtį komandoje pasikalbėjo su vis dažniau pagrindinėje komandos sudėtyje žaidžiančiu Vilmantu Bagdanavičiumi.

 

 

–          „Sūduva“ dvi iš eilės rungtynes sužaidė lygiosiomis. Koks komandos nusiteikimas prieš namų rungtynes su „Tauru“?

–          Nuotaikos po dviejų lygių nėra pakilios, nes norėjosi tik nugalėti. Tikiuosi sugebėsime tai padaryti rungtynėse prieš „Taurą“. Šiose rungtynėse būtų gerai kuo greičiau įmušti įvartį, nes praleidusi įvarti ši komandai neretai praranda koncentraciją.

 

–          Kaip manai, kodėl kol kas šiame sezone „Sūduva“ sėkmingiau žaidžia išvykose?

–          Manau, kad tai tiesiog sutapimas. Mūsų nusiteikimas visoms rungtynėms yra vienodas. Manau, pradžiuginsime savo gerbėjus pergalėmis.

 

–          Šiais metais aikštėje nepasirodei tik vienose rungtynėse, nes buvai patyręs traumą. Ar prieš sezoną tikėjaisi įgauti tokį trenerio pasitikėjimą?

–          Ir tikėjausi, ir tuo pačiu nesitikėjau. Sezono pradžioje gavau šansą ir juo pasinaudojau. Su žaidimu pagrindinėje komandoje jau apsipratau. Pirmuose mačuose daugiau jaudinausi, o dabar tiesiog einu žaisti futbolą. Kaip anksčiau dublerių komandoje.

 

–          Iki šių metų žaisdavai dublerių čempionate. Ar didelį lygio skirtumą pajautei sužaidęs pirmuosius mačus A lygoje?

–          Na, taip, aukštesnis lygis tikrai pasijautė. A lygoje žaidėjai fiziškai stipresni, prieš juos gintis yra sunkiau. Tačiau kovoju, bandau išvengti klaidų. Kartais tai pavyksta, kartais ne, bet kasdien stengiuosi tobulėti.

 

–          Rungtyniauji krašto gynėjo pozicijoje. Kuris varžovų puolimo grandies futbolininkas kol kas paliko geriausią įspūdį?

–          Galėčiau išskirti „Ekrano“ žaidėją V.Kavaliauską, jis buvo labai staigus ir aktyvus. Praleidau rungtynes prieš „Žalgirį“ galbūt ir iš jo gretų turėčiau ką išskirti.

 

–          Kokių pastabų iš komandos trenerių sulauki dažniausiai?

–          Pagrindinė pastaba – greičiau priimti sprendimus, atiduoti perdavimus.

 

–          O ką pats savo žaidime labiausiai norėtum tobulinti?

–          Dirbti turiu visais žaidimo aspektais. Tačiau sutinku su treneriu, kad labiausiai man reikia greičiau priimti sprendimus aikštėje.

 

–          Ko „Sūduvos“ komandai labiausiai trūksta, kad pakiltų aukščiau turnyrinėje lentelėje?

–          Pergalių. Pergalių recepto kol kas nežinau, bet manau, kad jį atrasime ( šypsosi – fksuduva.lt ).