U-21 rinktinė pralaimėjo Lenkijai, T.Švedkauskas ir V.Bagdanavičius žaidė visas rungtynes

T.Svedkauskas  Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinė ( U-21 ) draugiškose rungtynėse Lenkijoje nusileido šios šalies bendraamžiams. Susitikimas, kurį Lenkijos komanda laimėjo rezultatu 3-0, vyko Siedlco mieste.

Įvarčiai į Lietuvos rinktinės vartus buvo įmušti antrajame kėlinyje. Lenkai pasižymėjo 46, 52 bei 74 minutėmis.

Lietuvos komandai šiame mače atstovavo du marijampoliečiai – AS „Roma“ klube rungtyniaujantis vartininkas Tomas Švedkauskas bei Marijampolės „Sūduvos“ gynėjas Vilmantas Bagdanavičius. Abu jie susitikitimą pradėjo startinėje sudėtyje ir aikštėje praleido visas rungtynes.

Lietuva U-21: Tomas Švedkauskas, Markas Beneta (59 min. Tomas Galdikas, 78 min. Rokas Gedminas), Vilmantas Bagdanavičius, Aurimas Vilkaitis, Rytis Pilotas (67 min. Edvinas Girdvainis), Arnas Ribokas, Justas Vilavičius, Tomas Snapkauskas (46 min. Lukas Sendžikas), Dovydas Norvilas, Donatas Kazlauskas (90 min. Klaudijus Upstas), Ovidijus Verbickas. Atsarginiai: Ignas Plūkas, Arnas Mikaitis.