U-21 rinktinė „paleido” pergalę Suomijoje, V.Bagdanavičius aikštėje pasirodė po pertraukos

S

Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinė ( U-21 ) šiandien Suomijoje žaidė antrąsias 2015 metų Europos čempionato  atrankos rungtynes. Atkaklios rungtynės baigėsi lygiosiomis 2-2.

Lietuvos rinktinė po dviejų Luko Spalvio įvarčių pirmavo rezultatu 2-1, bet persvaros neišsaugojo ir mačas baigėsi lygiosiomis 2-2.

Lietuvos rinktinės sudėtyje antrajame kėlinyje pasirodė Marijampolės „Sūduvos” gynėjas Vilmantas Bagdanavičius. Visas 90 minučių rungtyniavo ir kitas marijampolietis AS „Roma” klubo vartininkas Tomas Švedkauskas.

Kitas „Sūduvos” gynėjas Darius Isoda, rungtynėse su San Marinu žaidęs 90 minučių, dėl valstybinio 12 klasės egzamino liko Marijampolėje ir į Suomiją nevyko.

Taigi Lietuvos U-21 rinktinė per dvejas atrankos 2015 metų Europos čempionatą rungtynes surinko keturis taškus. Sekančios rinktinės rungtynės yra planuojamamos rugpjūčio 14 dieną San Marine.

Suomija U-21 – Lietuva U-21 2:2 (1:0)
Oulu „Raatin” stadionas
Teisėjas – Zaza Pipia (Gruzija)
Įvarčiai: 14 min. Joel Pohjanpalo, 90 min. Patrick O’Shaughnessy (Suomija U-21); 53, 70 min. Lukas Spalvis (Lietuva U-21)
Įspėti: 45 min. Kalle Kauppi (Suomija U-21); 48 min. Arnas Ribokas, 72 min. Vilmantas Bagdanavičius, 90+3 min. Edvinas Girdvainis (Lietuva U-21)

Lietuva U-21: Tomas Švedkauskas, Aurimas Vilkaitis (46 min. Vilmantas Bagdanavičius), Edvinas Girdvainis, Rytis Pilotas, Markas Beneta, Dovydas Norvilas, Arnas Ribokas, Martynas Dapkus, Ovidijus Verbickas (69 min. Justas Vilavičius), Ernestas Veliulis, Lukas Spalvis (86 min. Simonas Stankevičius). Atsarginiai: Lukas Lidakevičius, Tomas Snapkauskas, Tomas Salamanavičius, Lukas Sendžikas.